» » В Новой Одессе прошло заседание ХХХ сессии районного совета седьмого созыва (Фото)

В Новой Одессе прошло заседание ХХХ сессии районного совета седьмого созыва (Фото)

30 жовтня відбулося пленарне засідання ХХХ сесії районної ради сьомого скликання. Перед розглядом питань порядку денного присутні привітали своїх колег М. Стеценка з ювілейним днем народження, Є. Комнатного – з народженням доньки. Керівництвом району вручено Подяку ЦВК Н. Чабаненко за сумлінне виконання обов’язків щодо організації підготовки і проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Депутат обласної ради А. Катрич вручив сертифікати на отримання кабінетів географії для Бузького та Підлісненського закладів загальної середньої освіти.

Голова районної ради О. Гриценко повідомив про вихід з депутатської фракції партії „Блок Петра Порошенка „Солідарність” Є. Вербіна та складання його повноважень як голови фракції.

Порядком денним засідання передбачалося розглянути 12 питань. Перед присутніми прозвітував про роботу за період 2018 рік та І півріччя 2019 року голова районної ради О. Гриценко та відповів на запитання.

За результатами розгляду депутати внесли зміни до районного бюджету, Комплексної програми соціального захисту населення „Турбота” на 2017 – 2020 роки, складу органу приватизації державного житлового фонду, що знаходиться у спільній власності територіальних громад міста та сіл району.

Затверджено нову редакцію Статуту комунальної установи „Інклюзивно – ресурсний центр”, список присяжних Новоодеського районного суду.

Прийнято у спільну власність територіальних громад району автобус „Еталон” та майно для використання під час освітнього процесу. Надано згоду лікарю Ю. Курію на приватизацію та оформлення права власності на квартиру, дозвіл відділу освіти на списання аварійного тиру Баловненської ЗОШ.

Підтримано рішення щодо ліквідації Михайлівської ЗОШ, в якій відсутній учнівський континент.

Бурхливо, за участю депутатів обласної, районної рад, сільських голів проходило обговорення питання щодо створення в районі однієї ОТГ з центром в м. Нова Одеса.

За результатами дискусії депутати вирішили направити до Офісу Презедента, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, обласної влади пропозиції щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад області та створення в межах району однієї громади.

До присутніх звернулася мешканка Нової Одеси Н. Волинець, яка повідомила про стан справ в центральній районній лікарні, виказала особисту думку щодо незадовільної роботи головного лікаря М. Коваленка та закликала депутатів районної ради об’єднатися заради вирішення питання збереження вищезазначеного закладу охорони здоров’я.

Головний лікар в своєму виступі проінформував про перспективи реформування медичного закладу та спростував обвинувачення на його адресу.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий