» » В Новой Одессе прошли мероприятия посвящённые 75-ой годовщине освобождения Украины от нацистских захватчиков (Фото)

В Новой Одессе прошли мероприятия посвящённые 75-ой годовщине освобождения Украины от нацистских захватчиков (Фото)

28 жовтня 2019 року у міському сквері м. Нова Одеса відбулися урочисті заходи з нагоди 75-ої річниці вигнання нацистських окупантів з України за участю очільників району, представників районної ради ветеранів, представників державних установ, підприємств і організацій міста, делегацій з навчальних закладів, широкої громадськості.

Відкриваючи захід, ведуча нагадала присутнім про ті тяжкі випробування, які довелося пережити нашому народу в роки Другої Світової війни.

Перемога дісталася Україні великою ціною — мільйони українців віддали своє життя, захищаючи рідну Вітчизну. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героїв, та поклали квіти до пам’ятників загиблим в роки війни.

У шанобі ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, славимо тих, хто залишився в живих... Україна була і залишиться цілісною незалежною державою.

І сьогодні ми бажаємо всім захисникам і визволителям української держави міцного здоров’я,родинного, тепла, затишку і миру всім нам під небом України!Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий