» » «Восстановление инфраструктуры Николаевщины для меня одно из приоритетных вопросов», - новый губернатор Александр Стадник

«Восстановление инфраструктуры Николаевщины для меня одно из приоритетных вопросов», - новый губернатор Александр Стадник

«Восстановление инфраструктуры Николаевщины для меня одно из приоритетных вопросов», - новый губернатор Александр Стадник
25 вересня голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік провів робочу зустріч з керівництвом дорожніх служб Миколаївщини, Укртрансбезпеки в області, управління інфраструктури ОДА, Миколаївського міжнародного аеропорту.

Про це повідомив очільник області.

Присутні визначили нагальні питання, які потребують втручання голови облдержадміністрації та вирішення як на обласному, так і на державному рівні.

«Підтримуючи позицію Президента України Володимира Зеленського, працюватимемо, перш за все, у напрямку розбудови доріг в області. Мова йде не лише про дороги державного значення, які у всіх на слуху, а й про всі дороги загального користування. Крім того, ініціюватимемо на державному рівні жорсткі санкції для порушників вагового контролю», - відзначив Олександр Стаднік.

Голова ОДА також додав, що усі люди по всій країні повинні мати можливість безперешкодно діставатися до об'єктів соціальної, освітньої та медичної спрямованості.

«Щодо аеропорту, це питання, яке піднімалося перед Президентом, і його вирішення - відповідальність. Цей об'єкт важливий для області. Це нові можливості для інвесторів, розвитку туризму, інфраструктури регіону. Формуємо пропозиції і працюємо», - підсумував Олександр Стаднік.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий