» » «Ми – нові обличчя»: голова штабу «Перемога Пальчевського на Миколаївщини виступив за розвиток молоді

«Ми – нові обличчя»: голова штабу «Перемога Пальчевського на Миколаївщини виступив за розвиток молоді


Голова штабу політичної сили «Перемога Пальчевського» у Миколаївській області Денис Торопенко звертає особливу увагу на необхідність розвитку та допомогу українському молодому поколінню.

«Молодь – наше майбутнє. І це не просто восокопарні слова. Рано чи пізно настає період відновлення. Це закони всесвіту: з туманностей з’являються зірки, вони ж через мільйони років спалахують надновими і гинуть, даруючи життя іншим. Словом, це можна простежити на прикладі будь-якого процесу. І це ніяк не змінити. Молодь — подібна до зірок, що народжуються. Вона наповнена енергією, вона розвивається, стає краще, вдосконалюється. Завдання влади: розкривати цей потенціал, направляти його в сторону поліпшення міста, області, країни. Молодь повинна відчувати себе частинкою громади», – вважає голова штабу.

На його думку, важливо, щоб молоді люди розуміли, що їх старання і прагнення знаходять відгук. Це важливо – відчувати себе потрібним, каже він.

«Я пропоную дати шанс нашій молоді ставати краще, розвивати свої здібності і таланти. А міська влада повинна з подвійною силою цьому сприяти», – зауважив Торопенко.

В своєму зверненні він перерахував напрямки, в яких місцева влада зобов’язана давати дорогу молоді:

- забезпечити молодим фахівцям перше робоче місце;
- спростити процес забезпечення безвідсотковими кредитами молоді родини для придбання житла;
- розробити програму кредитування молодим підприємцям, які юридично зареєстровані в Миколаївській області;
- створити міські та обласні програми за освітою і працевлаштуванням,
- розширити громадським діячам та ініціативній, одарованій молоді можливості для реалізації своїх ідей та розкриття талантів;
- підтримка з боку держави та місцевої влади здорового образу життя: створення спортивних секцій, спортивних майданчиків, пропагування вуличних видів спорту.

«Підтримка молодіжних ініціатив, організацій, рухів, які пропагують здоровий спосіб життя – це повинно стати одним з найважливіших кроків майбутніх депутатів. Все це ми в силах забезпечити, тому що ми – нові обличчя, молоді, повні сил і енергії, які знають, як це зробити», – підкреслив Денис Торопенко.

Нагадаємо, що Денис Торопенко в Новій Одесі перший зі своїми однодумцями почав організовувати прибирання лісу, посадки дерев та інше ...
«Ми – нові обличчя»: голова штабу «Перемога Пальчевського на Миколаївщини виступив за розвиток молоді
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий