» » В Новоодесском районе продолжается профилактиктическая работа среди несовершеннолетних

В Новоодесском районе продолжается профилактиктическая работа среди несовершеннолетних

15 червня 2020 у приміщенні служби у справах дітей при Новоодеській районній державній адміністрації начальником служби у справах Мариною Гажею з начальником Новоодеського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області підполковником внутрішньої служби Тетяною Мусійчук, начальником відділу Новоодеського районного центру служби у справах сім’ї, дітей та молоді Іриною Лич було проведено спільну нараду на тему: «Профілактика підліткової злочинності в Новоодеському районі».

Головуюча наради Марина Гажа, начальник служби у справах дітей при Новоодеській райдержадміністрації, повідомила про те, що безпосередня виховна і профілактична робота проводиться з дітьми при повній взаємодії служб району. Злочинність серед підлітків протягом останніх років має чітку тенденцію на зменшення.

Так, за 6 місяців 2020 року, Новоодеським районним центром служби у справах дітей, сім’ї та молоді серед молоді, службою у справах дітей при Новоодеській районній державній адміністрації та ювенальною превенцією сектору превенції превентивної діяльності Новоодеського відділу поліції Головного управління національної поліції в Миколаївській області в навчальних закладах району та м. Нової Одеси було проведено 5 лекцій, 30 індивідуальних бесід з дітьми групи ризику та здійснено 9 профілактичних рейдів «Діти вулиці» на території 12 сільських рад Новоодеського району.

Працівниками Новоодеського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області було підготовлено та направлено до Центрального районного суду м. Миколаєва та Новоодеського районного суду Миколаївської області дві досудових доповіді та проведено одну пробаційну програму «Зміна прокримінального мислення» для неповнолітнього клієнта пробації. По обліках сектору пробації у першому півріччі 2020 року пройшло 3 неповнолітні особи стосовно яких було складено форму оцінки ризику вчинення повторного кримінально правопорушення особами, які вчинили кримінальні правопорушення у віці 14-18 років та складено індивідуальні плани роботи. У першому півріччі 2019 році неповнолітніми особами було скоєно 5 злочинів, за аналогічний період у 2020 році підлітками було скоєно 4 злочини .

Основним завданням профілактики злочинності серед підлітків залишається посилення контролю за неповнолітніми особами району не тільки з боку служб, але й основний акцент в період літніх канікул потрібно спрямувати на виконання батьківських обов’язків, а саме здійснення контролю за своїми дітьми, особливо в вечірній час з метою недопущення адміністративних та кримінальних правопорушень та злочинів серед молоді.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий