» » В Новоодесском районе поймали мужчину который перевозил 65 кг. рыбы без документов (Фото, Видео)

В Новоодесском районе поймали мужчину который перевозил 65 кг. рыбы без документов (Фото, Видео)

Разом із співробітниками Новоодеського відділу Поліція Миколаївської області викрили порушника який перевозив 65 кг риби без документів, що підтверджують законність її походження.

Близько 5 години в районі с. Баловне, що на лівому березі річки Південний Буг, працівник поліції зупинив автомобіль в кузові якого була виявлена велика кількість риби. На місце для перевірки та фіксування порушення приїхали рибпатрульні Миколаївщини. Здійснюючи обстеження автомобіля у громадянина було виявлено водні біоресурси (карась, щука та товстолоб) загальною вагою 65 кілограмів.

«Документів, що підтверджують законний вилов та походження риби водій надати не зміг. Державні інспектори оформили на порушника протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 статті 88-1 КУпАП. Рибоохоронний патруль спільно з представниками поліції Миколаївщини продовжує роботу щодо недопущення незаконного добування та реалізації живих водних біоресурсів. Також, вкотре закликаю громадян при купівлі риби перевіряти законність її походження. Купуючи рибу на стихійних ринках без відповідних документів ви підтримуйте браконьєрство», - коментує начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області Євген Міщенко.

Матеріали справ готуються для передачі в суди. Незаконно добуту рибу Миколаївський рибоохоронний патруль передав до Миколаївського зоопарку.

???? Разом із співробітниками Новоодеського відділу Поліція Миколаївської області викрили порушника який перевозив 65 кг...

Gepostet von Миколаївський рибоохоронний патруль am Donnerstag, 30. Januar 2020

В Управлінні Держрибагентства у Миколаївській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (099) 663-82-00. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером телефону.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий