» » Глава Новоодсской РГА провел у себя совещание на котором обсуждались проблемы района

Глава Новоодсской РГА провел у себя совещание на котором обсуждались проблемы района


29 січня, в малому залі районної ради було проведено нараду голови райдержадміністрації Володимира Суровцева з міським та сільськими головами, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади за участі заступника голови райдержадміністрації Віталія Смішка, керівника апарату райдержадміністрації Галини Лунгол, заступника голови районної ради Володимира Євгенова.

В ході наради були обговорені питання щодо незаконної вирубки лісу та незаконний обіг деревини на території Новоодеського району, використання корисних копалин (кар’єрів виробітку піску) та факти нелегальної розробки відкритих родовищ з видобутку піску, щодо незаконної діяльності автозаправних станцій та пунктів на території Новоодеського району, про підсумки роботи Новоодеської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання та реагування на них у 2019 році.

Особливо детально було розглянуто питання щодо зміни в оплаті за користування газом. Старший майстер Новоодеської дільниці Баштанського відділення АТ «Миколаївгаз» Ольга Марченко зокрема повідомила, що газовий рік - це проміжок часу з 1 жовтня по 30 вересня. Щомісячний платіж за доставку газу розраховується наступним чином: сума кубів газу, спожитого за газовий рік, множиться на тариф на доставку. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які сплачуються щомісячно впродовж року.

Тариф на доставку газу по країні відрізняється в залежності від місця проживання споживача. Величина вартості доставки газу залежить від щільності розташування споживачів. Чим більше клієнтів на одиницю площі, тим нижчий тариф.

Тариф на розподіл (доставку) для АТ "Миколаївгаз" з 1 січня 2020 року складає 1,308 грн. (з ПДВ).

Послуги з доставки газу необхідно сплачувати в поточному місяці, до 20 числа.

Також порушувались питання про призначення державних соціальних допомог, пільг та субсидій в умовах децентралізації, основні підсумки роботи установ культури Новоодеського району у 2019 році та основні напрямки діяльності відповідно до Програми розвитку культури в Новоодеському районі на 2020 рік та стан роботи зі зверненнями громадян у 2019 році. За результатами наради було надано відповідні протокольні доручення для вирішення проблемних питань.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий