» » Ученик Новоодесского аграрного лицея стал призёром Всеукраинского конкурса профессионального мастерства

Ученик Новоодесского аграрного лицея стал призёром Всеукраинского конкурса профессионального мастерства

10 квітня 2019 року департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Новоодеського професійного аграрного ліцею проведено II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (далі – Конкурс).

Учасників Конкурсу привітали Удовиченко Олена Олександрівна, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації (голова організаційного комітету), Комісарова Людмила Олексіївна, заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації – начальник управління науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення (заступник голови журі), Пінчук Володимир Вікторович, генеральний директор компанії «ЛАНДТЕХ», Гальчинський В’ячеслав Борисович, технічний директор компанії «ЛАНДТЕХ», Шаповалова Наталія Віталіївна, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області, Віннік Юлія Олегівна, начальник відділу науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Українець Василь Михайлович, директор Новоодеського професійного аграрного ліцею та члени журі з числа представників роботодавців фермерських господарств області.

Разом з тим, представниками компанії «ЛАНДТЕХ» презентовано нову сільськогосподарську техніку (трактори JOHN DEERE 6125М, JOHN DEERE 6910, NEW HOLLAND TL5060), учасники Конкурсу та гості мали можливість ознайомитися з технікою та отримати міні стажування.

У Конкурсі взяли участь 13 (тринадцять) учнів випускних груп, які отримують первинну професійну підготовку з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (окремо чи в інтеграції) та посіли перше місце на училищному Конкурсі.
Оцінювання якості виконаних робіт учасниками Конкурсу здійснювали незалежне та кваліфіковане журі з числа представників роботодавців фермерських господарств, а саме:

Безман Василь Олександрович, голова фермерського господарства «Безман В. О.», голова журі (за узгодженням).
Хмельов Василь Вікторович, голова фермерського господарства «Хмельов В. В.», (за узгодженням).
Постол Роман Григорович, голова фермерського господарства «Деметра» (за узгодженням).
Жимков Юрій Вікторович, голова фермерського господарства «Регул» (за узгодженням).

Конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного.

Теоретичний тур Конкурсу передбачав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері з предметів професійно-теоретичної підготовки, а саме: «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки», «Правила дорожнього руху», «Агротехнологія», «Охорона праці».

За умовами теоретичного туру учасники отримали 60 запитань з чотирма варіантами відповідей, одна з яких правильна.

Практичний тур Конкурсу відповідав вимогам категорії А1(перевірка навичок і вмінь оранки землі на тракторах МТЗ-80/82 з начіпним плугом ПЛН - 3-35) та передбачав виконання двох видів завдань: регулювання начіпної системи трактора та регулювання плуга на задану глибину оранки (максимальна кількість балів - 50) та керування трактором і оранка земельної ділянки площею 0,15 га (максимальна кількість балів – 200).

Усі учасники конкурсу продемонстрували вміння застосовувати на практиці отримані знання.

За результатами Конкурсу на підставі спільного рішення оргкомітету та журі II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва визначено переможцем і призерами та прийнято рішення нагородити дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації І, ІІ, III ступенів таких учнів:

дипломом I ступеня – Долженка Микиту, учня Казанківського професійного аграрного ліцею;
дипломом ІI ступеня – Лебедєва Дмитра Леонідовича, учня Вознесенського професійного аграрного ліцею;
дипломом ІІІ ступеня – Пархоменка Сергія Ігоровича, учня Новоодеського професійного аграрного ліцею.

За високий рівень підготовки учня до Конкурсу прийнято рішення нагородити грамотою департаменту освіти і науки облдержадміністрації Соляника Артема Олександровича, майстра виробничого навчання Казанківського професійного аграрного ліцею.

За високий рівень організації та проведення Конкурсу відзначено колектив Новоодеського професійного аграрного ліцею (директор Українець В. М.) та прийнято рішення нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

За дорученням керівництва компанії «ЛАНДТЕХ» Петров Ростислав Валерійович, менеджер з розвитку, бізнесу та маркетингу, вручив подарунки переможцю та призерам Конкурсу.

Долженко Микита, учень Казанківського професійного аграрного ліцею, захищатиме Миколаївську область на заключному III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, який відбудеться на базі державного навчального закладу «Катюжанське вище професійне училища» с. Катюжанка Київської області. Хай щастить!

Усі присутні щиро вдячні колективу Новоодеського професійного аграрного ліцею за створення творчої та невимушеної атмосфери під час проведення Конкурсу.

Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий