» » Николаевская облгосадминистрация хочет реконструировать Курган Славы

Николаевская облгосадминистрация хочет реконструировать Курган Славы

Николаевская облгосадминистрация хочет реконструировать Курган Славы
Николаевская облгосадминистрация хочет выделить 240 миллионов гривен на реконструкцию Кургана Славы, который находится в Новой Одессе.

Об этом заявил председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко.

«Сучасний історико-інформаційний центр “Курган Слави” - ще один проект, який ви зможете побачити в Плані перспективного розвитку Миколаївської області на 2019-2021 роки, створеному за дорученням Президента України Петро Порошенко. Масштабний об’єкт загальною вартістю у 240 млн грн приваблює не тільки можливістю розвитку патріотичної складової, але перспективою проведення подій зі значною кількістю глядачів, використанням сучасних технологій.

Всі, хто їздить нашою київською трасою, бачать поблизу Нової Одеси символічний «Курган Слави» та фігуру Сталевого солдата, що було встановлено майже 55 років тому. Це символічна могила воїнів, що загинули у Другій світовій війні за визволення Нової Одеси та Миколаївщини. Під час закладення Кургану до нього поклали священну землю з 459 братських могил воїнів - наших пращурів, що загинули на Миколаївщині.

Авторами монументу “воїна” є подружжя скульпторів Макушиних. А безпосередньо сам Курган Слави виготовляли десятки різних підприємств, закладів, конструкторських та творчих організацій Миколаєва.

Ми плануємо повністю перепроектувати даний об’єкт та покращити існуючу експозицію, адже Миколаївщина заслуговує на масштабний інтерактивний комплекс, що нагадує про славетну історію краю.

Так, проект передбачає дві черги реалізації - це встановлення приміщення для обладнання і проведення лазерного шоу, будівництво майданчиків для глядачів, інформаційного центру, приміщення, де можна придбати пам’ятні сувеніри та інші товари, ландшафтні роботи тощо.

Як наслідок, отримуємо розширений інтерактивний комплекс, який збереже історичну військову експозицію часів Другої світової війни. Це дозволить проводити там дозвілля усією родиною все це сприятиме підвищенню комфорту перебування та збільшення патріотичної складової виховання – з екскурсами до української та світової Історії. Крім того, оновлений комплекс дозволить створити робочі місця в регіоні — для забезпечення харчування на території, прокат велосипедів та іншого екологічного транспорту, екскурсій планується залучити більше 100 чоловік»
, - заявил Алексей Юрьевич.

скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий