» » В Новой Одессе состоялось заседание Совета регионального развития района

В Новой Одессе состоялось заседание Совета регионального развития района

На виконання Указу Президента України Петра Порошенка, завдання голови облдержадміністрації Олексія Савченка розпочався процес формування трирічного перспективного плану розвитку району.

З цією метою створено Раду регіонального розвитку Новооодеського району із залученням представників кожної громади.

3 грудня відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку в Новоодеському районі під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Суровцева.

Головним завданням засідання було визначення пріоритетних напрямків і проектів, які потім сформують чіткий план розвитку Новоодещини. Механізм його створення передбачає проведення відповідних зустрічей та обговорень на рівні району, міста та сіл.

Для обговорення маємо майже місяць, розроблено орієнтовний графік зустрічей з мешканцями кожної територіальної громади.

Кожен громадянин, кожен населений пункт разом з керівниками громад, підприємств та установ мають визначити свої пріоритети: що саме вони вважають за потрібне зробити у соціальній сфері, медицині, житлово-комунальному господарстві, спорті, культурі.

Яку саме школу, дитячий садочок потрібно відремонтувати та утеплити.

Де необхідно обладнати спортивний майданчик, відновити освітлення вулиць, відремонтувати водопровід.

Якась громада потребує реконструкції водовідведення чи нової свердловини для водопостачання, парку відпочинку. Інші ремонту доріг, покращення благоустрою чи то збудувати інфраструктурні об’єкти.

А вже наприкінці січня наступного року маємо сформувати чіткий перспективний план розвитку на 2019-2021 роки , затвердити його на районному рівні та в лютому на підсумковому обласному засіданні Ради регіонального розвитку, зазначив очільник району.

Закликаємо до обговорення усіх мешканців - від вчителя та працівника сільського господарства до студента та людини поважного віку.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий