» » Руководство Новоодесского района ознакомилось с достижениями Себинского сельского совета

Руководство Новоодесского района ознакомилось с достижениями Себинского сельского совета

15 травня, з метою ознайомлення зі здобутками та проблемами соціально-економічного та культурного розвитку населеного пункту, голова районної державної адміністрації Роман Сташук спільно з головою районної ради Олександром Гриценком відвідали Себинську сільську раду.

Наразі на центральній вулиці проводиться поточний ремонт дороги за рахунок коштів місцевого бюджету.

В приміщенні сільського клубу знаходиться лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини в якій працює фельдшером Новак Олександра Михайлівна.

Очільник району оглянув приміщення, ознайомився з умовами роботи та особисто переконався, що в закладі наявні всі медикаменти для надання медичної допомоги хворим.

Оглянув голова райдержадміністрації дитячий дошкільний навчальний заклад, який знаходиться на гарно впорядкованій навколишній території. Завідувач, Андрусенко Галина Михайлівна, ознайомила з планом роботи дошкільної установи, з трудовим колективом та вихованцями даного закладу. На даний час в ньому виховується 75 дітей в в трьох різновікових групах.

Наступним пунктом стала Себинська ЗОШ І-ІІI ст. Директор школи, Ананевич Ольга Іванівна, провела екскурсію школою. Було обговорено проблеми закладу, зокрема ремонт даху, заміну паркану.

Про стан функціонування бібліотеки та питання підключення до мережі Інтернет розповіла завідувач установи Лунгол Тетяна Анатоліївна.

Крім того, районний та сільський керівники, перебуваючи у сільській раді, обговорили проблемні питання села та шляхи їх вирішення.

Оглянувши усі зазначені навчальні заклади , Роман Филимонович відзначив, що кожен навчальний заклад, має певний комплекс проблем, частину з яких ефективно вирішують на місцях органи місцевого самоврядування, адміністрація школи та дошкільного навчального закладу.

[/center]
Але існують й проблеми до вирішення яких буде залучатись районна влада. І вже зараз напрацьовуються певні варіанти вирішення цих проблем.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий