» » Информация о нововведениях при получении субсидии в 2018 году

Информация о нововведениях при получении субсидии в 2018 году

Информация о нововведениях при получении субсидии в 2018 году
Оскільки з 1 травня 2018 року почала діяти нова програма житлових субсидій, затверджена постановою КМУ від 27.04.2018р. №329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», УСЗН надає роз’яснення щодо нововведень.
Стосовно подання нових заяв та декларацій

Нове звернення необхідно у таких випадках:

- якщо у зареєстрованих (прописаних) осіб члени сім’ї не зареєстровані за адресою домогосподарства (чоловік, дружина, діти). Наголошуємо – необхідно звернутися та подати нову заяву! В новій формі декларації необхідно буде зазначити членів сім’ї, які не зареєстровані, їхні доходи також будуть враховані під час розрахунку субсидії. Раніше призначали по складу зареєстрованих осіб у будинку. Наведемо приклад. У будинку зареєстровані:
- Іванов І.І.,1965р.н., чоловік,
- Іванова Н.Н., 1965р.н., дружина,
- Петрова М.М.,1985р.н., донька,
- Петров В.В., 2005р.н., онук.

При заповненні нової заяви та декларації необхідно вказати чоловіка доньки, який не зареєстрований, його персональні дані. Під час розрахунку субсидії його доходи також візьмуться, при цьому соціальні нормативи на нього не даються;

- якщо у складі сім’ї зареєстрованих у житловому приміщенні осіб або особи, яка є членом сім’ї, але не зареєстрована за адресою домогосподарства, відсутні доходи. Раніше їм брали до доходу два прожиткових мінімуми, з травня права на субсидію не мають, але при поданні нової заяви та декларації комісія прийме рішення про призначення або відмову в призначенні субсидії. За умови призначення такій особі буде враховано дохід на рівні трьох прожиткових мінімумів;

- особи, які являються орендарями житлового приміщення (будинку);
- внутрішньо переміщені особи;
- якщо рішення про призначення субсидії приймалося комісійно (виключали зі складу сім’ї осіб, які фактично не проживали).
- Стосовно обрахування доходу для призначення субсидії

Під час призначення у травні 2018р. враховується дохід за липень-грудень,2017р. Розмір пенсії враховується на рівні квітня 2018р. При перерахунку субсидії з жовтня, 2018р. (на опалювальний сезон), будуть враховані доходи за січень-червень 2018р.

Для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи – враховуються доходи однієї мінімальної заробітної плати (3723грн), платникам другої групи – двох мінімальних заробітних плат (7446грн), третьої – трьох мінімальних заробітних плат (11169грн).

Доходи від реалізації молока враховуються у розмірі 30% нарахованих сум за умови подання документів, що підтверджують суму доходу від реалізації молока.

Стосовно призначення субсидії за рішенням комісії

Субсидія за рішенням комісії призначається у випадках:

- на понаднормову площу житла непрацюючим непрацездатним особам, але може бути збільшена не більше ніж на 30% від норми. При цьому скасовано норму площі житла 75кв.м для домогосподарств, що складаються з однієї або двох непрацездатних осіб;
- за наявності транспортного засобу (не тільки зареєстрованих осіб, але й у членів сім’ї), з дати випуску якого минуло менше 5 років, не залежно від суми вартості. Оскільки у попередніх зверненнях дана інформація не вказувалася, необхідно повідомити управління!
- якщо у працездатної особи відсутній дохід, або дохід менший мінімальної заробітної плати. Але комісією не може бути призначена субсидія, якщо будь-хто з осіб (зареєстрованих або членів сім’ї) перебували за кордоном більше 60 діб;
- у разі купівлі житла (або набуття права власності) житла або інших видів покупки на суму більше 50тис.грн.;
- за наявності заборгованості з оплати послуг, сума якої перевищує 340,00грн;
- орендарю житла;
- внутрішньо переміщеній особі;
- без урахування осіб, які зареєстровані, але фактично не проживають

Щодо сплати за послуги

Постановою введено обов’язок щомісячно сплачувати обов’язкову частку плати за послуги незалежно від обсягу спожитих послуг. У разі несплати обов’язкової частки плати надання субсидії припиняється.

Щодо надання вірних персональних даних

Якщо інформацію, необхідну для проведення розрахунку, отримати неможливо внаслідок помилки в наданні персональних даних особи і громадянин протягом 30 днів після повідомлення необхідності виправлення помилки не вчинить дії щодо її виправлення, в призначенні субсидії буде відмовлено, оскільки призначити субсидію без такої інформації неможливо.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий