» » Профилактические мероприятия «Каникулы» в Новоодесском районе

Профилактические мероприятия «Каникулы» в Новоодесском районе

Профилактические мероприятия «Каникулы» в Новоодесском районе
З метою профілактики вчинення дітьми правопорушень, втягнення їх у протиправну діяльність, запобігання бездоглядності під час весняних шкільних канікул та на виконання плану спільних дій щодо профілактики правопорушень та злочинів у молодіжному середовищі, забезпечення екстреного реагування на факти бездоглядності дітей на 2018 рік, в період з 11.04.2018 по 19.04.2018 рік на території району проводились профілактичні заходи «Канікули».

Співробітниками сектору превенції Новоодеського відділу поліції спільно із службою у справах дітей, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новоодеської РДА проводились профілактичні рейди із запобігання і виявлення правопорушень вчинених неповнолітніми і відносно них, виявлення фактів продажу неповнолітнім алкогольних напоїв, тютюнових виробів.

Під час профілактичного заходу учасниками рейдової групи проведено роз’яснювальні бесіди з власниками та працівниками кафе, барів, магазинів на території Новоодеського району про дотримання вимог законодавства закладами торгівлі та ресторанного господарства щодо дотримання правил торгівлі, заборони продажу алкогольних напоїв дітям.

В зв’язку з цим окремо інформуємо, що за вище вказане порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами - тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Проаналізувавши під час проведення профілактичного заходу «Канікули» ситуацію в підлітковому середовищі, слід наголосити, що проблеми виникають у сім’ях, де батьки недобросовісно виконують свої батьківські обов’язки, не займаються вихованням дітей, зловживають алкоголем.

Шановні батьки!

Як правило, проблеми із законом у дітей виникають в підлітковому віці. Виховання підлітка – нелегке завдання. Але багато батьків чомусь вважають, що це твердження ніяк не належить до них, поки… не зіткнуться з проблемою «лицем до лиця». У підлітковий період слід бути особливо уважними до підростаючої людини і до вибору методів її виховання. Життя батьків, їх звички, погляди роблять набагато більший вплив на дитину, ніж довгі повчальні бесіди. Скільки часу в тиждень ви проводите зі своїми дітьми? За даними соціологічних опитувань, більшість дорослих у середньому присвячують дітям не більше 1,5 години на тиждень! Як у цей короткий проміжок вмістити розмови «по душам», походи в театр і на природу, читання книг та інші спільні справи? Звичайно, це не вина, а біда більшості батьків, які змушені проводити на роботі весь день, щоб наповнити бюджет сім’ї. Але діти не повинні залишатись без уваги дорослих. Добре, якщо є бабусі і дідусі, здатні взяти на себе частину проблем виховання. А якщо їх немає? Обов’язково подумайте, чим займатиметься ваша дитина в години, вільні від навчання і приготування уроків. Тож, прохання до батьків: не нехтуйте майбутнім своїх дітей, адже ви несете відповідальність за них перед законом і державою.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий