» » В Новоодесской библиотеке был проведен час исторической правды "Воины-интернационалисты - помнят»

В Новоодесской библиотеке был проведен час исторической правды "Воины-интернационалисты - помнят»

В Новоодесской библиотеке был проведен час исторической правды "Воины-интернационалисты - помнят»
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Новоодеській районній дитячій бібліотеці було проведено годину історичної правди «Воїни-інтернаціоналісти – пам’ятають», щоб ознайомити підростаюче покоління з гіркими сторінками історії. Із сумом лунали в тиші залу слова про ту далеку війну ведучої заходу А.М.Бутенко, бібліотекаря РДБ.

Біль Афгану назавжди залишиться в серцях колишніх воїнів та в нашій пам’яті.

Також пройшла зустріч учнів 6-го класу ЗОШ №2 з Тамарою Іванівною Сіваченко - мамою загиблого воїна-афганця Юрія Сіваченка, колишнього учня цієї школи. Тамара Іванівна розповіла дітям яким був Юрій, про його службу в Афганістані сапером-розвідником, його листи в рідну домівку, надію на скоре повернення на Батьківщину. Та не судилося.

За місяць до звільнення в запас, при виконанні бойового завдання по евакуації солдат, які підірвалися на мінах, при розмінуванні, молодший сержант Юрій Сіваченко був смертельно поранений 30 січня 1983 року.

Він нагороджений орденом «Червоної Зірки», посмертно.У школі де навчався Юрій встановлено меморіальну дошку, його іменем названо вулицю в Новій Одесі.

На заході була присутня поетеса Т.О. Акальмаз.

Тетяна Олександрівна прочитала присутнім свої вірші: «Навіки Ви з нами герої-афганці, «Відлуння Афгану…» та новий вірш, який було написано напередодні – «Матерям тих воїнів-афганців, що навік лишились молодими». Прозвучав також вірш Федора Рибакова «Пам’яті Юрія Сіваченка». В залі запала тиша, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів-афганців, наших земляків, які загинули на афганській землі у тій чужій війні.

В читальному залі було оформлено перегляд літератури «Крізь полум’я Афганістану»,
де діти мали змогу ознайомитись з книгами, журнальними і газетними публікаціями про афганську війну, воїнів-афганців Новоодеського району.

скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий