» » Убийцу из Новой Одессы экстрадировали в Украину

Убийцу из Новой Одессы экстрадировали в Украину

Убийцу из Новой Одессы экстрадировали в Украину
У зв’язку зі своєчасним реагуванням прокуратури Миколаївської області та належним оформленням документів про екстрадицію, компетентними органами іноземної держави видано до України для притягнення до кримінальної відповідальності 28-річного мешканця м. Нова Одеса, який підозрюється у вчиненні ряду злочинів - захопленні заручника, незаконному заволодінні транспортним засобом, розбої та вбивстві.

Підозрюваний, за даними органу досудового слідства, вчинив злочини у 2013 році у Новобузькому та Вознесенському районах за попередньою змовою з іншими двома особами, які на даний час вже відбувають покарання у місцях позбавлення волі. Після вчинення злочинів підозрюваний залишив межі України.

Ще у квітні поточного року уповноваженим органом іноземної держави задоволено запит правоохоронних органів Миколаївської області про видачу втікача, яким з метою уникнення притягнення до кримінальної відповідальності вказане рішення оскаржувалось у судах різних інстанцій.

За таких обставин, вирішення питання про його фактичну передачу тривало більш ніж півроку.

Завдяки належному обгрунтованню прокуратурою області необхідності видачі підозрюваного до України, судами іноземної держави не прийняті до уваги доводи апелянта та рішення про екстрадицію особи до України залишено без змін.

Підозрюваному наразі судом вже обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Розслідування триває. За скоєні злочини йому загрожує покарання до 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий