» » В Николаевской области начали работу мобильные группы по вопросам антирейдерского захвата земли

В Николаевской области начали работу мобильные группы по вопросам антирейдерского захвата земли

В Николаевской области начали работу мобильные группы по вопросам антирейдерского захвата земли
Аби захистити наділи та збіжжя аграріїв від незаконних захоплень та з метою оперативного реагування на спроби рейдерських захоплень землі чи зібраного урожаю, Миколаївщина стала однією з перших областей в державі, у якій створили антирейдерський штаб.

До складу штабу увійшли керівники облдержадміністрації, обласної ради, Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, прокуратури області, Національної поліції та інші представники.

Головним завданням антирейдерів передусім є реагування на будь-які незаконні спроби захоплення землі у фермерів чи орендарів.
Крім того, створено мобільні групи допомоги населенню, які виїзджають безпосередньо до селян області та консультують їх з юридичних та проблемних питань.

До складу мобільних груп входять представники місцевих центрів з надання БВПД, структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області з питань державного виконання рішень судів (представники ДВС) та нотаріату.

«У розпал сільськогосподарського сезону забезпечення безоплатною правовою допомогою власників земель, плодово-садових насаджень та врожаю набуває особливої актуальності, у звязку з чим на території області також розпочали діяти мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги, утворені об’єднаними зусиллями Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області. Графік консультування розроблено з урахуванням концентрації фермерських господарств у районах області, аби кожен житель області, навіть найвіддаленіших та найменших сіл та селищ, був обізнаний у своїх правах, механізмах їх захитсу, а також мав можливість отримати якісну правовому допомогу як стосовно захисту власності, так і інших життєво важливих правових питань.» - наголосив Начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

Першими, кого проконсультувала робоча група на чолі з начальником Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романом Возняком 15 серпня 2017 року, стали жителі смт. Врадіївка та смт. Криве Озеро. Під час проведеного прийому громадян, жителям було надано всі необхідні консультації.

Вирішення складних питань начальником Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області взято під особистий контроль.

Наступний виїзд робочої групи під головуваням начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка відбудеться 22 серпня 2017 року до смт. Березнегувате та м. Снігурівка.

Крім того, 17 серпня 2017 року за участі спеціалістів Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної\ правової допомоги, представника підрозділу ДВС та за участі державного нотаріуса відбудеться 17 серпня 2017 року до Новоодеського та Доманівського районів.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий