» » По инициативе народного депутата Вадатурского, в школах Новоодесского района будут поменяны все окна

По инициативе народного депутата Вадатурского, в школах Новоодесского района будут поменяны все окна

По инициативе народного депутата Вадатурского, в школах Новоодесского района будут поменяны все окна
Минулого року за ініціативи народного депутата, члена фракції БПП Андрія Вадатурського було запроваджено комплексну програму "Інвестиції в майбутнє" - заміна старих вікон у школах.

Згідно неї в 113-ти школах 130 округу в який входить і Новоодеський район, та який представляє нардеп, має бути встановлено 100% нових енергозберігаючих вікон.

На реалізацію програми в 2016 році Уряд виділив 12 мільйонів гривень, в цьому році ще 3 мільйони гривень - про це розповів нашому віданню Андрій Вадатурський.


"Під час майже всіх моїх виїздів в округ, в різних його районах, селах і містах, до мене неодноразово зверталися вчителі, директори шкіл і батьки школярів з проханням вирішити питання старих і понівечених часом вікон, що стало чи не найболючішим для людей. Я запропонував директорам варіант комплексного вирішення і вони підтримали мене. За 3 дні від 113-ти шкіл до мене надійшли звернення про допомогу з понад 9 000 підписів!" - говорить Андрій Вадатурський.

Загалом в 2016 році в 6-ти районах було замінено 2 291 старих понівечених часом вікон. Цього року, планується замінити ще 462 вікна.
А саме в школах:

- Виноградівській, Доброкриничанській, Інгульській та Марянівській Баштанського району;
- Висунській Березнегуватського району;
- Софіївській та Новобузькій ЗОШ №7 Новобузького району;
- Володимирівській та Казанківських ЗОШ №1 і №4 Казаківського району;
- Гур'ївській ЗОШ Новоодеського району;
- Центральна та Снігурівська ЗОШ №1 Снігурівського району.

"Хочу зазначити, що в цих школах навчаються більше 13 500 учнів і там потребують заміни загалом понад 7000 вікон. Тому відповідальність тут - надважлива і невід'ємна складова для мене і має бути такою ж для всіх учасників процесу. Тепер необхідно забезпечити прозоре і вчасне використання коштів за цільовим призначенням" - заявив Андрій Вадатурський.

Парламентар пообіцяв кожному з директорів, а фактично і кожному з жителів округу знайти можливість державного фінансування і підтримки з боку Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана аби повністю реалізувати розпочатий проект. Окрім того Андрій Вадатурський, для реалізації проекту, проводить постійний моніторинг заміни вікон, активно співпрацює з районними відділами освіти, школами, органами місцевого самоврядування та Урядом.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий