» » В Новой Одессе прошёл 2 тур чемпионата района по баскетболу

В Новой Одессе прошёл 2 тур чемпионата района по баскетболу

В Новой Одессе прошёл 2 тур чемпионата района по баскетболу
22 липня 2017 року з нагоди 26-річниці Незалежності України, за моєї підтримки на районному стадіоні «Колос» відбувся 2 тур чемпіонату району з баскетболу на відкритих майданчиках серед чоловічих команд. Цього дня вдруге на баскетбольний майданчик вийшли команди м.Нова Одеса.

В другому турі визначалися дві команди-фіналістки чемпіонату, які будуть виборювати титул чемпіона Новоодеського району.

Третій учасник фінальних ігор визначиться в третьому турі, який відбудеться 05 серпня 2017р. о 17.00 год. на баскетбольному майданчику районного стадіону «Колос».

У фінальній грі другого туру взяла реванш за програш в першому турі над досвідченою командою «Скала» з результатом 34:28 гравці «StreetGhosts». Саме ці дві команди забезпечили собі місце в фіналі.

За підсумками двох турів чемпіонату району третє місце в міській групі посіла команда «AllStars». Саме в іграх третього туру вони мають шанс виходу до фінальної частини чемпіонату.
В Новой Одессе прошёл 2 тур чемпионата района по баскетболу
05.08.2017р. за підсумками ігор третього туру і визначиться третій фіналіст ігор чемпіонату. За місце в фіналі чемпіонату виборюватимуть команди Бузької, Підлісненської сільських рад та команда «AllStars».

Фінальні ігри відбудуться 24 серпня 2017року в день 26 річниці Незалежності України на районному стадіоні «Колос»

За підсумками чемпіонату буде укомплектована збірна команда Новоодеського району для участі в чемпіонаті Миколаївської області серед чоловічих команд.
Учасникам чемпіонату бажаємо задоволення від ігор чемпіонату і перемогу найсильнішій баскетбольній команді району.

Команди учасниці та організатори чемпіонату району з баскетболу чекають любителів цього динамічного і захоплюючого виду спорту на попередніх та фінальних іграх.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий