» » В Новоодесской райгосадминистрации прошло заседание комиссии по вопросам защиты прав ребенка

В Новоодесской райгосадминистрации прошло заседание комиссии по вопросам защиты прав ребенка

В Новоодесской райгосадминистрации прошло заседание комиссии по вопросам защиты прав ребенка
Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

Завданнями щодо розвитку сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що зазначені у Соціальних ініціативах Президента України, керувалися члени районної комісії з питань захисту прав дитини на черговому засіданні.

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини були розглянуті питання щодо порушених прав дітей, які обділені батьківською любов’ю, піклуванням дорослих, прагнуть мати сприятливі умови життя і розвитку своїх здібностей та талантів.

Керівник апарату Новоодеської райдержадміністрації Галина Лунгол зазначила: «За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Адже ефективний захист прав дитини - один із пріоритетів соціальних ініціатив Президента України. Саме тому влада сьогодні докладає максимум для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей.»

На засідання комісії також були запрошені батьки, які неналежно виконували батьківські обов’язки. Їм було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їхніх дітей.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий