» » Вниманию Новоодесских владельцев большегрузных транспортных средств!

Вниманию Новоодесских владельцев большегрузных транспортных средств!

Вниманию Новоодесских владельцев большегрузных транспортных средств!
У зв'язку із настанням періоду спекотної погоди та на виконання вимог Законів України "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги" та згідно Постанови Кабінету Міністрів України №879 від 27 червня 2007р., Служба автомобільних доріг у Миколаївській області наголошує, що з 1 червня починає діяти сезонне обмеження руху великовагового транспорту.

Темний колір покриття автодоріг акумулює сонячну енергію - воно нагрівається і стає нестійким до руйнування під тиском рухомого транспорту. Через це вантажний транспорт завдає значного пошкодження покриттю автодоріг, що в подальшому призводить до його руйнування.

З метою збереження автомобільних доріг загального користування Миколаївської області, починаючи з 1-го червня, при підвищені температури більш ніж +28оС вводиться режим обмеження руху великовагових транспортних засобів, загальною вагою понад 24т і навантаженням на вісь більш ніж 7т (з 8.00 до 23.00 години) на всіх автодорогах загального користування Миколаївської області.

Звертаємо увагу водіїв – місця для відстою транспорту позначені відповідними дорожніми знаками. Також для попередження про заборону руху уздовж автомобільних доріг розміщені інформаційні панно.

В межах Миколаївської області визначено 17 місць відстою великовагового транспорту на час тимчасового обмеження руху:

Вниманию Новоодесских владельцев большегрузных транспортных средств!

Вниманию Новоодесских владельцев большегрузных транспортных средств!


Крім того, відстій автотранспорту можливий біля об’єктів дорожнього сервісу, а саме автостоянки на АГЗС.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає користувачів доріг бережно ставитися до дорожнього покриття, що дозволить уникнути передчасного руйнування автодоріг та забезпечить комфортне та безпечне пересування автошляхами.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий