» » Вниманию жителей Новоодесского района! В Украине введена монетизация неиспользованных сумм субсидий

Вниманию жителей Новоодесского района! В Украине введена монетизация неиспользованных сумм субсидий

Вниманию жителей Новоодесского района! В Украине введена монетизация неиспользованных сумм субсидий
26 квітня 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій, постанов Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року № 409 та від 23 серпня 2016 року № 534.
Зазначена постанова набрала чинності з 01 травня 2017 року.

Цією постановою вперше за весь час дії програми «Житлових субсидій» запроваджено монетизацію невикористаних сум субсидій. Монетизації підлягають лише зекономлені субсидії, які призначалися на індивідуальне газове та електроопалення.

З метою здійснення виплати невикористаних сум субсидій підприємства – виробники послуг до 1 червня подають органам соціального захисту населення списки осіб, в яких зазначається сума невикористаної субсидії.

Органи соціального захисту населення повідомляють кожного отримувача субсидії (зазначеного у списку) про необхідність подання заяви.

Кожна особа, зазначена у списку, повинна не пізніше 1 вересня поточного року подати органу соціального захисту населення особисту заяву.

Частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта”.

Як отримати частину невикористаної субсидії грошима:
• До першого вересня подати заяву до управління соціального захисту населення

Зазначити в заяві рахунок, відкритий у банківській установі або відділенні поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта”. На момент подання заяви, рахунки повинні бути відкриті.

Хто може отримати кошти:
• Родини з індивідуальним газовим опаленням, які заощадили 100 кубів палива
• Родини з електричним опаленням, які заощадили 150 кВт*годинскачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий