» » В Николаеве состоялось заседание Совета регионального развития области

В Николаеве состоялось заседание Совета регионального развития области

В Николаеве состоялось заседание Совета регионального развития области
У Миколаївській облдержадміністрації відбулося засідання Ради регіонального розвитку Миколаївщини.

На заході були присутні керівництво області, очільники міських та районних адміністрацій, голови міських, районних та сільських рад, голови ОТГ.

У вступному слові голова ОДА Олексій Савченко подякував Президенту за можливості, які отримала Україна – співпраця з МВФ та 521 голос у Європарламенті за підтримку «безвізу» для нашої держави.

Олексій Савченко наголосив, що сьогоднішнє засідання Ради регіонального розвитку області покликане сприяти вирішенню проблем у містах та селах Миколаївщини.

Очільник області вкотре вказав, що його пряма позиція – підтримка бізнесу: «Ми сьогодні даємо бізнесу жити. В рамках своїх можливостей – будемо допомагати».

Олексій Савченко також акцентував на необхідності дотримання закону підприємствами Миколаївщини. І зазначив, що це основна складова співпраці та розвитку потужностей регіону.

«У нас сьогодні рік реформ. Комусь вони подобаються, комусь – ні. Реформи – це можливості. А будь-яка можливість потребує коригування. А хто буде робити це коригування?

Ми. Будемо намагатись донести свою позицію і пропозиції до Уряду. Уряд нас чує», - сказав голова облдержадміністрації Олексій Савченко, коментуючи стан проходження реформ у Миколаївській області.

Олексій Савченко також наголосив, що відкрита і прозора форма роботи та відповідальність державних службовців всіх рівнів - невід’ємна і обов’язкова складова для побудови Української самостійної соборної держави.

Голова облдержадміністрації закликав громадськість звертатись до правоохоронних органів стосовно декларацій урядовців, доходи яких можуть мати корупційну складову.

На засіданні Ради регіонального розвитку Миколаївщини було заслухано доповідь заступника голови облдержадміністрації Олександра Кушніра «Про місцеві бюджети Миколаївської області в умовах бюджетної децентралізації», заступник голови ОДА Віталій Кіндратів презентував проект «Впровадження системи «розумної області» в Миколаївській облдержадміністрації», в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Сергій Ткаченко доповів про загальний стан доріг, фінансування та організацію виконання дорожніх робіт на дорогах загального користування у Миколаївській області, у тому числі на умовах співфінансування.

Заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кіндратів презентував концепцію створення платформи «Розумний регіон», ініційованої Олексієм Савченком.

Як пояснив Віталій Кіндратів, «Розумний регіон / Smart Region» являє собою комплекс взаємопов’язаних веб-сервісів та інформаційних систем. Ця інтелектуальна система стане своєрідним фундаментом для впровадження подальшої автоматизації різних галузей життєдіяльності громади, міст та області.

«Завдяки впровадженню цієї платформи ми створимо комфортні умови для жителів області у сферах отримання послуг, налагодимо більш ефективну комунікацію громади з владою. Така прозорість регіону та процесів, що відбуваються в області, дозволить як підвищити якість життя населення, так і створити нові можливості для залучення інвестицій», - наголосив Віталій Кіндратів.

Перший етап створення системи «Розумний регіон» передбачає функціонування декількох сегментів:
!) Енергоефективний регіон (створення системи управління ресурсами з впровадженням системи енергоменеждменту в бюджетних установах області та впровадження автоматизованої системи енергомоніторингу на кожному об’єкті).
2) Інвестиційно привабливий регіон (система управління інвестиціями та інвестиційними проектами - за допомогою неї інвестор зможе адресно знайти проект за розміром інвестицій та іншими параметрами, які його цікавлять).
3) Увага до кожного звернення громадян (створення єдиної аналітично-комунікаційної системи управління зверненнями громадян «Електронний контакт-центр»).
4) Можливість кожному реалізувати свої ідеї за допомогою «бюджету участі» (система дозволить реалізувати ідею шляхом подання заявок власних проектів та пошуку однодумців).
5) Електронні петиції (інструмент участі та впливу кожного громадянина на формування регіональної політики).
6) Створення єдиної інформаційної системи «Реєстр комунального майна».
7) Підзвітність та прозорість (підзвітність та прозорість діяльності керівництва облдержадміністрації, обласної ради та депутатів).
8) Єдиний інформаційний простір – Open Data (єдина база нормативних документів, але в новому інноваційному форматі).
9) Можливість отримання послуг онлайн – «Єдиний кабінет» (в режимі реального часу громадяни зможуть отримувати послуги адміністративного, комунального характеру).
10) Створення єдиного інформаційного простору (можливість отримати інформацію або послугу з одного інформаційного майданчику).скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий