» » Прокуратура направила в суд обвинение на фермера который самовольно захватил земли в Новоодесском районе

Прокуратура направила в суд обвинение на фермера который самовольно захватил земли в Новоодесском районе

Прокуратура направила в суд обвинение на фермера который самовольно захватил земли в Новоодесском районе
Завдяки вжитим прокуратурою Миколаївщини заходам припинено незаконне використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 260 га на території Новоодеського району.

Так, за належного процесуального керівництва Вознесенської місцевої прокуратури слідчими Новоодеського відділу поліції завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою керівника сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті зазначеної земельної ділянки державної власності.

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2015-2016 років вказана особа, діючи всупереч вимогам Земельного кодексу України, відповідно до якого право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав, самовільно зайняла зазначені земельні ділянки, в результаті чого державі спричинено шкоду у розмірі понад 300 тис. грн.

Дії керівника підприємства кваліфіковані за ч.1 ст.197 1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки).
30 березня 2017 року обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Окрім того,з метою забезпечення відшкодування завданої кримінальним правопорушенням шкоди в рамках кримінального провадження на майно підозрюваного вартістю понад 350 тис. грн. накладено арешт та прокурором пред'явлено цивільний позов.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий