» » Вниманию сельхозтоваропроизводителей Новоодесского района: право на получение бюджетной дотации

Вниманию сельхозтоваропроизводителей Новоодесского района: право на получение бюджетной дотации

Вниманию сельхозтоваропроизводителей Новоодесского района: право на получение бюджетной дотации
Департамент агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації звертає увагу, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 № 83 «Про затвердження Порядку розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році» сільгосптоваровиробники - платники податку на додану вартість, які займаються тваринництвом, вирощуванням винограду, фруктів, ягід, горіхів, овочів та цукрового буряку мають право на отримання бюджетної дотації.

З метою отримання дотації необхідно протягом п’яти календарних днів після закінчення граничного строку подання податкової декларації з податку на додану вартість подати до територіального органу Державної фіскальної служби України заяву щодо включення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації (у березні – з 21 по 25 число включно).

Форму заяви затверджено наказом Міністерства фінансів України від 23.02.2017 № 275.

ДФС щомісячно протягом трьох робочих днів після граничного терміну сплати податку на додану вартість визначають суму коштів для кожного отримувача дотації.

На підставі інформації ДФС Казначейство в автоматичному режимі перераховує сільгосптоваровиробникам суми бюджетної дотації.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий