» » Новоодесский проект попал в число побидителей ежегодного областного конкурса проектов и программ развития местного самоуправления 2016

Новоодесский проект попал в число побидителей ежегодного областного конкурса проектов и программ развития местного самоуправления 2016

Новоодесский проект попал в число побидителей ежегодного областного конкурса проектов и программ развития местного самоуправления 2016
Розглянувши та обговоривши результати експертної оцінки 29-и проектів, поданих учасниками щорічного обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2016 році, Наглядова рада обласного щорічного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування згідно Рішення №1 від 16 грудня 2016 року вирішила визнати переможцями щорічного обласного конкурсу 2016 року - 14 проектів, в тому числі проект Новоодеської районної ради «Добровільна пожежна команда: сучасний формат пожежної охорони у Новоодеському районі Миколаївської області», який був підготовлений у партнерстві з Антонівською, Бузькою, Дільничною, Димівською, Сухоєланецькою сільською радою з метою залучення інвестицій у Новоодеський район, створення сприятливих умов для реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки.

Сьогодні, 1 лютого 2017 року, відбулося перше організаційне засідання обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2016 року.

Захід був проведений моніторинговою групою проекту до складу якої ввійшли: заступник голови Новоодеської райдержадміністрації Гриценко О.В., завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій Новоодеської райдержадміністрації Щербина В.В., начальник відділу з питань інвестицій, проектів та грантів виконавчого апарату Новоодеської районної ради Цешнатій І.А., Бузький сільський голова Хомик В.Я., Антонівський сільський голова Ткаленко Т.С., сільський голова Дільничної сільської ради Пигар В.М., начальник 21 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Рудой В.В. на чолі з керівником – головою Новоодеської районної ради М.М.Заболотним.

Добровільна пожежна команда буде обслуговувати 15 сіл, 36% від загальної кількості сіл Новоодеського району.

Центр розташування добровільної пожежної команди буде знаходитися у селі Бузьке.

Загальний обсяг фінансування проекту – 200,000 тис. грн., у тому числі: обсяг фінансування з обласного бюджету на впровадження проекту становить 100 тис. грн., районного – 20 тис. грн., організацій-партнерів – 80 тис. грн.

Для фінансування впровадження проектів-переможців в обласному бюджеті буде передбачено кошти у вигляді цільової субвенції бюджетам міст і районів на співфінансування в 2017 році проектів-переможців щорічного обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2016 року в сумі 866 тис. 458 гривень.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий