» » Глава Новоодесской райгосадминистрации заявил, что работа в тандеме с народными депутатами - это прямой путь к успеху

Глава Новоодесской райгосадминистрации заявил, что работа в тандеме с народными депутатами - это прямой путь к успеху

19 грудня голова райдержадміністрації Є. В. Вербін разом з головою районної ради М. М. Заболотним та народним депутатом А. О. Вадатурським відвідали ряд об’єктів соціальної сфери. Мета поїздки - перевірка освоєння коштів із Державного бюджету, виділених на проекти покращення водопостачання в районі та комплексної заміни вікон у школах згідно з програмою «Інвестиції в майбутнє».
Глава Новоодесской райгосадминистрации заявил, что работа в тандеме с народными депутатами - это прямой путь к успеху

Насамперед побували у щойно побудованому стаціонарному пункті доочищення та розливу питної води в селі Костянтинівка. На його встановлення та оснащення за ініціативи А. О. Вадатурського з Держбюджету було виділено 800 тис. гривень.

Цей бювет буде забезпечувати якісною питною водою все село. Він відповідає всім санітарним нормам та вимогам. Вода із свердловини буде проходити чотири ступеня очистки в автоматичному режимі за потужністю 200 л/ год.

У Костянтинівській та Гур’ївській ЗОШ проводилася часткова заміна вікон згідно з програмою «Інвестиції в майбутнє». Учні Костянтинівської школи (директор Т. А. Бондаренко) дякували за нові вікна, адже завдяки їм у закладі стало значно тепліше, і вітер більше не гуляє по класах, як це було багато років поспіль. Всього встановлено 31 вікно, закуплено ще п’ять. Гості подарували дітям м’ячі та настільні ігри. Гур’ївська ЗОШ (директор Л. В. Македонський) теж радувала очі новенькими вікнами. На виділені кошти вдалося замінити 49 вікон – у всіх класах. Л. В. Македонський подякував всім за допомогу у створенні більш комфортних умов для навчання дітей. А. О. Вадатурський презентував школі спортивний інвентар .
Глава Новоодесской райгосадминистрации заявил, что работа в тандеме с народными депутатами - это прямой путь к успеху

Наостанок побували на місці будівництва свердловини в м. Новій Одесі. На цей проект із Держбюджету виділено 700 тис. гривень. У результаті його реалізації – жителі 15-ти вулиць міста (мікрорайон «Переселяни») отримають таку довгоочікувану питну воду. Наразі бурові роботи тривають.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий