» » В Новой Одессе состоялась мини-ярмарка вакансий

В Новой Одессе состоялась мини-ярмарка вакансий

В Новой Одессе состоялась мини-ярмарка вакансий
З метою ознайомлення безробітних громадян Новоодессьокго району з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями підприємств Новоодещини 15 грудня 2016 року Новоодеським районним центром зайнятості було проведено ярмарок вакансій.

Відвідувачі міні-ярмарку отримали вичерпну інформацію про заявлені вакансії, ознайомились з професіями які користуються на ринку праці, дізнались про вимоги роботодавця до майбутніх працівників.

Понад 30 присутніх незайнятих громадян, які шукають роботу, з цікавістю ознайомились з переліком вільних робочих місць, вимогами до претендентів на вакантні посади та мали змогу особисто поспілкуватись з роботодавцем. Крім того, всі бажаючі отримали інформацію від фахівців служби зайнятості про послуги які надає центр зайнятості, в тому числі про можливість проходження професійного навчання в центрах професійно-технічної підготовки ДСЗ України.
Також до уваги відвідувачів були представлені інформаційні буклети державної служби зайнятості, що допомагають шукачам роботи знайти правильний шлях до підбору свого нового робочого місця.

В рамках проведення ярмарку взяла участь ФОП Топчій Галина, яка мала змогу поспілкуватись з присутніми, та надати не лише інформацію про свою діяльність, а й наочно продемонструвати робоче місце, так як, її кафе «Затишок» знаходиться на території автовокзалу, одна особа з присутніх виявила бажання проходження стажування за професією «бармен».

На міні-ярмарку був присутній керівник ТОВ «ВТМ» Мікуліч Максим, який надав інформацію про діяльність підприємства та наявні на ньому вакантні посади, а громадяни, які шукають роботу мали змогу безпосередньо спілкуватись з роботодавцем та вирішувати питання працевлаштування .

В результаті міні- ярмарку декілька осіб виявили бажання працювати на даному підприємстві.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий