» » Вниманию Новоодесских водителей авто! Служба автодорог просит просит "одеть" зимнюю резину

Вниманию Новоодесских водителей авто! Служба автодорог просит просит "одеть" зимнюю резину

Вниманию Новоодесских водителей авто! Служба автодорог просит просит "одеть" зимнюю резину
Сьогодні 1 грудня, а це означає, що зима "офіційно" вступила в свої права і користувачам доріг слід бути готовими до несподіванок та примх природи.

Зважаючи на мінливість погодних умов взимку та прогнозам синоптиків щодо снігових опадів та ожеледиці найближчими днями, Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до водіїв та перевізників з проханням облаштувати власні транспортні засоби зимовою гумою, противідкатними упорами, ланцюгами протиковзання, автомобільними лопатами та іншими засобами, необхідними для їх експлуатації в зимовий період для безпечного руху при виникненні можливих надзвичайних ситуацій.

Адже з причини відсутності на транспортних засобах необхідного облаштування для зимової експлуатації, на автомобільних дорогах загального користування утворюються затори, з?їзди автомобілів з узбіч, виникають інші надзвичайні ситуації, що ускладнює експлуатаційне утримання доріг в цей період.

Варто зазначити, що дорожники Миколаївщини в середині листопада вже пройшли випробовування першим снігом та пов’язаною з ним ожеледицею.

Тоді, завдяки злагодженій роботі дорожників безпечний проїзд автодорогами Миколаївської області було забезпечено.

До диспетчерської служби облавтодору надійшли лише декілька звернень перевізників про виникнення заторів: на автодорозі Р-06 Ульянівка-Миколаїв (через м.Вознесенськ) в районі Мигеї та на автошляху М-13 Кіровоград-Платонове (на м.Кишинів), які одразу ж були ліквідовані щоб не створювати проблем іншим учасникам дорожнього руху. Варто зазначити, що утворені затори сталися через недбальство горе-водіїв, які пересувалися автодорогами на «лисій» гумі, в той час коли синоптики попереджали про суттєве погіршення погодних умов.

Для боротьби з погодними примхами та недопущення утворення заторів Службою автодоріг було надано термінове завдання головному підряднику – Миколаївському облавтодору, мобілізувати всі потужності та ресурси для забезпечення безпечного пересування транспорту автошляхами області.

Так, під час ліквідації снігових опадів підрядником було задіяно 69 дорожників та 45 механізмів (плужні та піскорозкидачі). Використано протиожеледних матеріалів: 274 тони піщано-сольової суміші та 64 тони солі.

Незважаючи на недостатню економічну стабільність Миколаївського облавтодору, Служба автодоріг знаходить можливості для забезпечення запасами, що відповідають нормативним вимогам.

Шановні користувачі доріг! Будьте уважними та обережними, пересуваючись автошляхами області взимку, не виконуйте ризикованих маневрів та обов?язково підготуйте свої транспортні засоби до зимової експлуатації. Чітко дотримуйтесь правил дорожнього руху, зокрема швидкісних режимів, інтервалу та дистанції, що дозволить уникнути ускладнень у русі транспорту та не допустити виникнення дорожньо-транспортних пригод. У разі суттєвого ускладнення погодних умов або виникнення надзвичайних ситуацій, по можливості утримайтесь від поїздок на далекі відстані, а у разі, якщо стихія таки застала у дорозі, перечекайте на стоянках комплексів дорожнього сервісу (АЗС, кафе, готельних комплексів і т.д.).
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий