» » Спасатели не прекращают проводить информационно-просветительскую работу с населением

Спасатели не прекращают проводить информационно-просветительскую работу с населением

Спасатели не прекращают проводить информационно-просветительскую работу с населением
Одним із пріоритетних завдань Миколаївської Служби порятунку залишається профілактика виникнення пожеж в природних екосистемах, зокрема в лісопаркових масивах, на відкритих територіях, сільськогосподарських угіддях. З метою доведення основних правил протипожежної безпеки, рятувальники систематично проводять інформаційно-просвітницькі заходи.

Так, 30 серпня співробітники підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели інформаційну роботу з відпочиваючими в лісопаркових зонах.

В рамках заходів у Вознесенському та Первомайському районах області рятувальники нагадали громадянам про необхідність дотримання правил протипожежної поведінки під час відпочинку, довели до відома статистику виникнення пожеж в природних екосистемах в поточному році, розповіли про заборону спалювання сухої рослинності.

«При наявності певних природних факторів, вогонь розповсюджується дуже швидко, знищуючи все на своєму шляху. Полум’я може перекинутися на приватні забудови, житлові будинки, господарчі споруди тощо. Крім того, не можна забувати й про значну шкоду навколишньому середовищу, адже як відомо, разом із їдким димом під час горіння сухостоїв у повітря потрапляють шкідливі речовин, які ми потім вдихаємо», - розповідали рейдовики.
Також, під час заходу, рятувальники поспілкувалися із дітьми, нагадали про небезпеку ігор із сірниками, запальничками тощо, та провели бесіду із дорослими стосовно недопущення подібних забавок, розповіли основні правила організації безпечного дозвілля для малечі.

Загалом протягом заходів було охоплено близько 50 осіб, які отримали чимало корисної інформації. На згадку співробітники ДСНС подарували всім, з ким мали нагоду поспілкуватися, інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням основних правил безпечної поведінки та екстреного номеру Служби порятунку «101»!
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий