» » В Новой Одессе во время ссоры хулиган выстрелил в оппонента

В Новой Одессе во время ссоры хулиган выстрелил в оппонента

В Новой Одессе во время ссоры хулиган выстрелил в оппонента
На початку першої години ночі 27 серпня 2016 року до поліції надійшло повідомлення про те, що мешканцю районного центру вистрелили в обличчя з пневматичної зброї.

Як з’ясувалось, 34-річний потерпілий отримав травму під час сварки с наглядно знайомим. Чоловіка, який разом із своїм товаришем пізно ввечері 26 серпня повертався додому, осліпив світлом фари проїжджаючий повз велосипедист. Посварившись з цього приводу, учасники дорожнього руху розійшлися, але через певний час водій двоколісного транспортного засобу повернувся і ситуація повторилась.

Він осліпив пішоходів, внаслідок чого знову розпочалася сварка. У якусь мить велосипедист, діставши пістолет, вистрілив у обличчя потерпілого, травмувавши йому око, після чого поїхав з місця події.

Пораненого доставлено до лікарні. З’ясовано, що постріл було зроблено з пневматичного пристрою.

Отримавши опис зовнішності зловмисника, поліцейські встановили його особу. 30-річний мешканець районного центру, який раніше неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за порушення громадського порядку, заявив про втрату свого пневматичного пістолету.

Інформацію зареєстровано до Єдиного обліку, очікується на висновки лікарів для правової кваліфікації події та початку кримінального провадження, попередньо, за ознаками ч.1 ст.121 КК України «Умисне тяжке тілесне ушкодження».
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий