» » В Миколаївській області триває боротьба за розподіл бюджетних коштів

В Миколаївській області триває боротьба за розподіл бюджетних коштів

Держфінінспекція в Миколаївській області, виконуючи постанову Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014р. №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» проводить ревізії та перевірки щодо підтвердження достовірності наявної кредиторської заборгованості минулих років за надані товари, роботи, послуги, яка підлягає оплаті за рахунок бюджетних коштів.

Водночас, не всі учасники договірних відносин (виконавці робіт, надавачі послуг) виявилися готовими відкрити доступ до бухгалтерських документів та підтвердити прозорість своєї діяльності.

Так, при перевірці в одній із миколаївських служб державної форми власності (одержувач бюджетних коштів), для підтвердження достовірності наявної багатомільйонної кредиторської заборгованості, фінінспекторами проведено звірку в одній з одеських приватних структур, яка надала послуги.

За результатами перевірки, будь-яких первинних документів щодо понесених витрат виконавцем робіт не надано, що не дало можливості контролюючому органу підтвердити достовірність кредиторської заборгованості.

Даний факт задокументовано в акті перевірки, який підписано керівником та головним бухгалтером служби без заперечень та зауважень.

Однак, після цього, працівникові інспекції, який здійснив перевірку, зателефонував агресивно налаштований чоловік. Представившись «власником фірми», він звинуватив інспектора в тому, що фірма не може отримати кошти за виконані роботи, через ненадання позитивного висновку казначейству на їх оплату.

При цьому, він висунув ультиматум: протягом двох годин надати казначейству дозвіл для оплати багатомільйонної заборгованості, інакше фінінспектор матиме «проблеми як на роботі, так і на вулиці».

Схоже, фінінспекція перекрила дуже важливу фінансову артерію ділків від бізнесу, що змусило їх вдатися до погроз. Та ламати старі корумповані схеми та налагоджені зв’язки доводиться, інколи ціною власної безпеки фахівців, здатних виявити і довести розкрадання коштів з кишень громадян.

Зважаючи на характер погрози працівникові органу фінансового контролю, який при виконанні службових обов’язків захищений законом, Держфінінспекція в Миколаївській області звернулася до обласної прокуратури щодо захисту життя та здоров’я свого фахівця, надавши потрібну інформацію.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий