» » В Новой Одессе вернули 77 га. земли

В Новой Одессе вернули 77 га. земли

За втручання прокуратури Миколаївської області понад 77 га земель сільськогосподарського призначення повернуто державі.
Перевіркою встановлено, що Новоодеською райдержадміністрацією надано в оренду громадянці три земельні ділянки для сінокосіння і випасу худоби, натомість земля була розорана та засіяна соняшником.
«Це суперечить цільовому призначенню земель, визначеному в договорах і документації із землеустрою, - зазначив начальник управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в судах прокуратури області Дмитро Коробченко.
Він також пояснив, що незаконні дії землекористувачів по розоренню пасовищ завдають істотної шкоди земельним ресурсам, оскільки призводять до погіршення якості грунтів та виснаження земель, що загрожує продовольчій безпеці держави.
З метою дострокового розірвання договорів оренди, повернення земель державі та стягнення шкоди, заподіяної внаслідок нецільового використання земель, заступником прокурора області був заявлений позов до Новоодеського районного суду, рішенням якого з відповідача стягнуто шкоду. Однак позовні вимоги щодо повернення земель державі судом безпідставно залишені без розгляду.
«За апеляційною скаргою прокуратури області рішення місцевого суду в цій частині скасовано як незаконне та справа була направлена на новий розгляд. Лише після цього Новодеським районним судом прийнято рішення про розірвання договорів оренди земель у зв’язку з їх використанням не за цільовим призначенням. За втручання прокуратури області рішення суду реально виконано й земельні ділянки повернуто державі, - розповів Д. Коробченко.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий