» » Жителям Николаевской области напомнили где получить помощь от буллинга

Жителям Николаевской области напомнили где получить помощь от буллинга

Що таке булінг, як його розпізнати, де отримати допомогу та яка відповідальність передбачена за цькування? – на ці та інші питання відповідали під час вебінару, організованого Регіональним центром з надання безоплатної правової допомоги у Миколаївській області. Серед спікерів – заступник директора Регіонального центру Євген Мороховець та старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Миколаївській області Анна Павлова.

Як відзначив Євген Мороховець, незважаючи на те, що проблема булінгу не є новою, до 2019 року в правовому полі нашої країни взагалі не було такого поняття. При цьому дослідження ЮНІСЕФ в Україні свідчать, що близько 70% українських дітей зіштовхувалися з цькуванням в різних його проявах.

«Практично кожна людина, хоча б раз у житті була учасником булінгу в одній із трьох ролей – жертви, агресора або спостерігача. І хоча в більшості випадків дитина просто переростає це, іноді наслідки булінгу можуть призводити до серйозних фізичних або психологічних травм.
Отже, ми маємо розуміти, що булінг – це не просто пустощі, це агресивна, свідома, вкрай негативна поведінка, за яку булер має нести відповідальність»
, – відзначив заступник директора Регіонального центру.

Серед іншого, говорили як діяти якщо людина стала жертвою чи свідком цькування.

Тож, що потрібно зробити якщо ви стали свідком булінгу:

Втрутитися і припинити цькування – булінг не слід ігнорувати!

Обов’язково повідомте педагогів або керівництво закладу освіти про ситуацію, що склалася.

У разі бездіяльності керівництва закладу освіти – зверніться із заявою в поліцію!

Де можна отримати допомогу?

Якщо Вам необхідна правова допомога (юридична консультація, складання заяви, інших документів) – зверніться до Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103*.

ВАЖЛИВО: діти мають право на правову допомогу від держави, в тому числі складання заяв, представництво в суді тощо.
Якщо дитині необхідна психологічна допомога – зверніться на Національну дитячу «гарячу лінію» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116-111.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий