» » В одном из сёл Новоодесского района открыли подразделение местной пожарной охраны (Фото)

В одном из сёл Новоодесского района открыли подразделение местной пожарной охраны (Фото)

В рамках децентралізації важливе місце у реформах займають питання, пов’язані із цивільним захистом населення і територій, ліквідацією пожеж та стихійних лих в населених пунктах. Акцент ставиться на відповідальності місцевих керівників та ініціативі мешканців щодо створення підрозділів місцевої пожежної охорони.

16 січня відбулось відкриття підрозділу МПО у с. Бузьке Новоодеського району Миколаївської області. Відтепер про безпеку населених пунктів Бузької, Димівської, Сухоєланецької, Антонівської та Дільничної сільських рад окрім професійних рятувальників дбатимуть й добровольці-вогнеборці.

В урочистому заході взяли участь голови Новоодеської районної державної адміністрації та районної ради, представники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, духовенство, мешканці села.

«Це вкрай важлива подія для Новоодещини, адже забезпечення безпеки громадян має бути на першому місці, як для органів влади, так і працівників служби цивільного захисту. Робота цього підрозділу значно скоротить час прибуття вогнеборців до місця виклику й відповідно дасть змогу приборкати вогняну стихію в найкоротші терміни та мінімізувати наслідки», - зазначив Михайло Гриб, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Миколаївській області з реагування на надзвичайні ситуації.

На завершення урочистої частини дітлахи привітали усіх присутніх віршиками та подарували вогнеборцям власноруч створені малюнки.
Запрошений на захід священнослужитель освятив приміщення МПО, пожежний автомобіль та благословив вогнеборців на добрі справи.

Довідково: У 2017 році Новоодеською районною державною адміністрацією, районною радою спільно з вищезазначеними сільськими радами виграно конкурс проєктів обласної ради зі створення МПО із центром в с. Бузьке. За визначені кошти придбано меблі та рятувальне обладнання для персонального складу МПО. В цьому ж році за кошти Бузької сільської ради придбано будинок, на базі якого сьогодні діє новостворений підрозділ.


Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий