» » В Новоодесском районе поймали браконьера с сетями и уловом (Фото)

В Новоодесском районе поймали браконьера с сетями и уловом (Фото)

У ніч з 23 на 24 грудня співробітники оперативної групи поліції з протидії незаконному вилову водних біоресурсів на водних об’єктах УПД ГУНП в Миколаївській області спільно із рибоохоронним патрулем провели профілактичний рейд із недопущення браконьєрства.

В акваторії річки Південний Буг поблизу с. Костянтинівка Новоодеського району правоохоронці виявили рибалку, який чотирма забороненими знаряддями - сітками, загальною довжиною 360 метрів, здійснював незаконний вилов риби.

Виявлену рибу, 183 особин карася та щуку, ляща, товстолоба, поліцейські вилучили.

За порушення правил використання об’єктів тваринного світу відносно правопорушника рибпатрульні склали адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Наразі адміністративні матеріали направленні до суду для прийняття законного рішення.

Шановні громадяни! Нагадуємо, що на території області постійно тривають заходи, спрямовані на запобігання вчиненню правопорушень на водних об’єктах.

Закликаємо вас бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства.

Майте на увазі, якщо ви знаходитесь поблизу водойми із забороненими знаряддями для вилову водних біоресурсів, це може стати приводом для притягнення вас до адміністративної відповідальності.

А якщо ви стали свідком порушення рибоохоронного законодавства, прохання повідомляти до поліції на 102.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий