» » В селе Михайловка Новоодесского района, обговаривали перспективный план развития общины

В селе Михайловка Новоодесского района, обговаривали перспективный план развития общины

В селе Михайловка Новоодесского района, обговаривали перспективный план развития общины
18 грудня в Михайлівській сільській раді відбулося перше обговорення перспективного плану розвитку території сільської ради на 2019 – 2021 роки на якому сільський голова Наталія Лях запропонувала присутнім депутатам сільської ради, членам виконавчого комітету, працівникам сільської ради та жителям села Михайлівка визначити проблемні питання, що потребують вирішення в найближчі 3 роки.

Як зазначила Наталія Ярославівна, одним з найголовніших питань на сьогодні є питання відсутності приміщення сільського клубу. Як всі присутні знають, старе приміщення клубу визнано аварійним, тому ось уже 2 роки в ньому не проводяться жодні заходи, дякуючи Гребенюк Т.В. та відділу освіти, всі святкові заходи ми проводимо в школі. В 2019 році є можливість того, що нам нададуть частину приміщення Михайлівської ЗОШ І ступеня під сільський клуб. Можливо також запропонувати керівництву «Укрпошти» орендувати частину приміщення Михайлівської ЗОШ (насправді достатньо буде одного класу) для нашого відділення зв’язку, так як те приміщення, в якому зараз перебуває пошта, знаходиться в дуже поганому, майже аварійному стані.

Якщо буде так, то потрібні будуть кошти для реконструкції цієї частини приміщення школи. Також необхідно провести демонтаж старої будівлі клубу (за попередніми підрахунками це буде коштувати більше 100 тисяч гривень) а після благоустрою тієї території встановити там дитячий ігровий майданчик. Необхідно закінчити заміну вікон на метало пластикові в приміщенні ДНЗ та здійснити ремонт підлоги в ігровій кімнаті дитячого садка (в 2010 році розроблений зведений кошторисний розрахунок поточного ремонту Михайлівського ДНЗ, але ось уже 8 років в зв’язку з відсутністю коштів ремонт підлоги не вдається зробити).

Секретар, депутат сільської ради Олена Біган запропонувала по селу встановити автобусні зупинки, в 2018 році сільська рада планувала це зробити, але в зв’язку з відсутністю коштів в бюджеті це питання залишилося не вирішеним. Також необхідно провести ямковий ремонт асфальтового покриття по вулиці Хомченко та завершити ремонт доріг вулиці Степова та вулиці Хомченко (куток) (жорств’яне покриття).

В результаті обговорення вирішили до Перспективного плану розвитку Михайлівської сільської ради на 2019-2021 роки внести наступний перелік проблемних питань:

1. Встановлення трьох автобусних зупинок по селі Михайлівка.

2. Провести реконструкцію частини Михайлівської ЗОШ І ступеня під сільський клуб та поштове відділення зв’язку.

3. Провести демонтаж аварійного приміщення сільського клубу та на тій території, після благоустрою, встановити дитячий ігровий майданчик.

4. Провести поточний ямковий ремонт асфальтового покриття вулиці Хомченко та завершення ремонту доріг вулиці Степова та вулиці Хомченко (куток) (жорств’яне покриття).

5. Закінчити заміну вікон на метало пластикові в приміщенні ДНЗ та здійснити ремонт підлоги в ігровій кімнаті дитячого садка (в 2010 році розроблений зведений кошторисний розрахунок поточного ремонту Михайлівського ДНЗ).

6. Вирішити питання водопостачання по вулиці Степова.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий