» » Глава Новоодесской РГА с рабочим визитом прибыл в с. Гурьевка и побывал на обсуждении перспективного плана развития общины

Глава Новоодесской РГА с рабочим визитом прибыл в с. Гурьевка и побывал на обсуждении перспективного плана развития общины

11 грудня голова Новоодеської районної державної адміністрації Володимир Суровцев здійснив робочу поїздку до Гур’ївської сільської ради та ознайомився з соціальною інфраструктурою села.

Так, було відвідано та оглянуто приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., ознайомлено з умовами в яких навчаються учні. Побачили результати заміни вікон встановлених в рамках реалізації мікропроектів місцевого ррозвитку у 2018 році. Бюджет проекту становить 485,7 тис.грн із них співфінансування з обласного бюджету – 437,2 тис.грн.

Наступним пунктом став дитячий дошкільний навчальний заклад та сільський Будинок культури де реалізовано черговий проект «Енергомодернизація дошкільних закладів освіти та Будинку культури с.Гур’ївка Новоодеського району Миколаївської області» вартістю 289,0 тис.грн за рахунок коштів обласного бюджету. Однак, сьогодні потребує ремонту дах Будинку культури. Тож дане питання було вирішено включити до перспективного плану розвитку Гур’ївської сільської ради на 2019-2021 роки.

Володимир Олексійович із зацікавленням познайомився з планом роботи дошкільної установи, з трудовим колективом та вихованцями даного закладу.
Крім того, районний та сільський керівники, перебуваючи у сільській раді, обговорили проблемні питання села та шляхи їх вирішення.

Голова райдержадміністрації на обговоренні перспективного плану розвитку у Гур’ївській сільській ради (сіл Гур’ївка та Піски) на 2019-2021 роки.

Зустріч відбулася в залі засідань Гур’ївської сільської ради.

Присутні: керівники закладів та установ сільської ради, депутати районної та сільської ради, голова Новоодеської адміністрації , керівник апарату райдержадміністрації, начальник відділу економічного розвитку торгівлі та туризму райдержадміністрації, завідувач сектору інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарат райдержадміністрації

Виступила: сільський голова Джуламанова Любов Леонідівна, яка доповіла про мету сьогоднішнього обговорення – це перспективний план розвитку у Гур’ївській сільській ради (сіл Гур’ївки та Піски) на 2019-2021 роки. Також представила присутніх на даному засіданні:

Голову Новоодесько РДА – Суровцев Володимира Олексійовича , керівник апарату райдержадміністрації – Лунгол Галина Григорівна
Виступив - Суровцев Володимир Олексійович, голова Новоодеської РДА, який зазначив що на виконання Указу Президента України Петра Порошенка, завдання голови облдержадміністрації Олексія Савченка розпочинаємо процес формування трирічного перспективного плану розвитку району.

З цією метою створено Раду регіонального розвитку Новооодеського району із залученням представників кожної громади, на сьогодні є визначення пріоритетних напрямків і проектів , які потім сформують чіткий план розвитку Новоодещини . Після складання відповідного плану та його захисту отримаємо затверджену «дорожню карту» - які об»єкти будуть будуватися, ремонтуватися і які проекти реалізовуватись.

Виступила – Джуламанова Любов Леонідівна, голова сільської ради , яка коротко доповіла про проведену роботу на протязі трьох років.

Виступила - Сулиця Ольга Василівна, в.о. завідуюча Гур’ївського ДНЗ з питаннями
-Водопостачання в Гур’ївському ДНЗ (скважина)
-Майданчик, тіньовій навіс
-Реконструкція опалення в Гур’ївському ДНЗ

Виступила - Головіна Світлана Андріївна, завідуюча Пісківського ДНЗ з питанням
-Відсутність медичного працівника в Пісківському ДНЗ

Виступила -Тофан Анжела Володимирівна, в.о. директора Гур’ївської ЗОШ з питанням
-Водопостачання в Гур’ївській ЗОШ (скважина)
-Ремонт спортивної зали в Гур’ївській ЗОШ

Виступила - Сенчук Анастасія Євгенівна, директор Гур’ївського будинку культури з питанням
-Перекриття даху в Гур’ївському будинку культури
-Опалення в Гур’ївському будинку культури

Виступив - Горболінський Анатолій Вячеславович , землевпорядний сільської ради з питанням
-Ремонт доріг с.Піски,с. Гур’ївка, майданчик в с. Піскискачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий