» » Новоодесский район отметил своё 95-и летие (Фото)

Новоодесский район отметил своё 95-и летие (Фото)

У щоденних турботах про завтрашній день рухається вперед життя. Та посеред цієї буденності є прекрасні свята – яскраві епізоди, які лишаються у пам'яті та формують традиції для наступних поколінь. Однією з таких особливих дат і є річниця народження Новоодеського району, що утворився 95 років тому.

На свято завітали представники районної влади, голови міської та сільських рад, депутати районної, міської та сільських рад, представники трудових колективів, установ, громадських організацій, матері загиблих учасників АТО, жителі району.

На площі перед районним будинком культури територіальні громади представили виставкове містечко майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Продовженням свята для усіх новоодеситів та гостей заходу стали урочисті збори. Керівник апарату райдержадміністрації Галина Лунгол звернулася з вітальним словом до гостей свята та відзначила, що наш ювілей - хвилююча і радісна подія для всіх його мешканців, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди.

Це — гарна нагода віддати шану тим, хто творив його минуле, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ.

Обличчя та багатство будь-якої території – це, передусім, його жителі, щирі і працьовиті, які своєю кропіткою працею вписують в історію краю багато пам’ятних дат і знаменних подій.

З теплими побажаннями до присутніх звернулися голова районної ради Олександр Гриценко та міський голова Олександр Поляков.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди відзначення 95-річчя утворення Новоодеського району грамотами районної ради були нагороджені кращі мешканці Новоодещини.

Відзнакою Новоодеської районної ради – нагрудним знаком «За заслуги перед Новоодещиною» були нагороджені:
Базилюк Олександр Андрійович, заслужений працівник сільського господарства, голова товариства з обмеженою відповідальністю «Малинівка»;
Богза Галина Олександрівна, ветеран праці, заслужений працівник освіти України;
Гоцуляк Василь Леонтійович, ветеран праці, заслужений лікар України;
Бойко Зінаїда Іллівна, ветеран праці, заслужений працівник сільського господарства;

Захарченко Олексій Гаврилович, почесний громадянин Новоодеського району, кандидат економічних наук, заслужений працівник сільсьеого господарства України.

Щирим подарунком для усіх новоодеситів та гостей заходу став святковий концерт, підготовлений кращими творчими колективами району.

Кожен з присутніх відчув неповторну атмосферу великої і дружньої родини, насолодився українською мелодійною піснею, щирим спілкуванням, отримав позитивні емоції та святковий настрій.

Швидко добігло до кінця свято, але воно залишило добрий слід у пам'яті кожного присутнього, як справді свято єдиної родини.
скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий