» » Жители Новоодесского района стали призёрами конкурса «Перлини півдня»

Жители Новоодесского района стали призёрами конкурса «Перлини півдня»

Жители Новоодесского района стали призёрами конкурса «Перлини півдня»
З метою виявлення, підтримки талановитих та обдарованих людей з інвалідністю, сприяння процесу їх реабілітації та соціальної адаптації засобами мистецтва традиційно проводиться обласний авторський пісенно-літературний конкурс людей з інвалідністю „Перлини півдня”.

З вітальними словами до учасників Х конкурсу звернулися голова облдержадміністрації О. Савченко, заступник голови обласної ради А. Кротов та перший заступник Миколаївського міського голови В. Криленко. В заходах взяли участь голови районної ради О. Гриценко та райдержадміністрації Р. Сташук.

Серед учасників авторського конкурсу художньої творчості були і 12 талановитих представників Новоодещини: Бирзул В., Припа Т. (с. Троїцьке), Мхітарян Л. (с. Підлісне), Дворяткіна І. (с. Озерне), Булка Н., Шиян Н.,Чубчик О. (с. Новопетрівське), Стеценко М., Видашенко З., Данілова В., Ігнатова В. (м. Нова Одеса). За результатами конкурсу в номінації „Проза” перше місце отримав Стеценко М., третє - Видашенко З. Відзначені Бирзул В., Дворяткіна І., Булка Н., Шиян Н. збірник

куклиЦей рік став особливим для конкурсу та його учасників, адже у світ вийшла збірка творів переможців конкурсу „Перлини півдня”.

Учасникам зібрання було презентовано виставку робіт людей з інвалідністю - ляльки, картини, вироби з дерева тощо.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий