» » В Новой Одессе прошли торжественные мероприятия по случаю Дня государственной службы и 22-й годовщины Конституции Украины (Фото)

В Новой Одессе прошли торжественные мероприятия по случаю Дня государственной службы и 22-й годовщины Конституции Украины (Фото)

Без державної служби не можна уявити функціонування сучасної держави, а від якісної роботи державних службовців значною мірою залежить авторитет влади, функціонування державного механізму, забезпечення сталого економічного і соціального розвитку країни.
В Новой Одессе прошли торжественные мероприятия по случаю Дня государственной службы и 22-й годовщины Конституции Украины (Фото)

З нагоди Дня державної служби та напередодні відзначення Дня Конституції України 23 червня 2018 року у великому залі райдержадміністрації відбулися урочисті заходи та святковий концерт, у яких взяли участь голова Новоодеської районної державної адміністрації Роман Сташук, голова Новоодеської районної ради Олександр Гриценко, керівник апарату райдержадміністрації Галина Лунгол, міський голова Олександр Поляков.

На святі були присутні представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, ветерани державної служби, громадськість міста

Керівники району привітали державних службовців з професійним святом. Зокрема у своєму виступі голова райдержадміністрації Роман Сташук зазначив:

- Цьогоріч, 23 червня, державні службовці святкують не просто професійне свято, а сторічний ювілей утворення української державної служби.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань та функцій держави є вкрай відповідальна справа, особливо сьогодні, коли в Україні формується ефективна система державної служби, яка є важливою складовою політичної трансформації українського суспільства, наближення його до європейських стандартів. Саме високопрофесійна державна служба здатна забезпечити розумно організоване, демократичне, правове та результативне державне управління. Приємно відзначити, що переважна більшість державних службовців району демонструють високий професіоналізм, компетентність, ініціативність, відданість справі і патріотизм.

День державної служби тісно пов'язаний з Днем Конституції, адже саме державні службовці покликані забезпечувати реалізацію прав і свобод громадян визначених Конституцією України. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України буде належним чином виконуватиме свої обов’язки

Бажаю всім вам зміцнення почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі, наснаги, терпіння, сили волі, міцного здоров’я та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України.

Після вітальних виступів очільників району та міста відбулася урочиста церемонія нагородження кращих державних службовців почесними грамотами та подяками. Зокрема Почесною грамотою Новоодеської районної ради з нагоди відзначення 100-річчя запровадження державної служби та Дня Конституції України за плідну співпрацю з районною радою у забезпеченні сталого соціально-економічного розвитку району було нагороджено працівнків апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації (голова райдержадміністрації Сташук Роман Филимонович)

Святковий концерт для присутніх підготували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури. Зі сцени лунали зворушливі, гарні пісенні композиції сповнені любов’ю до України та рідної землі.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий