» » В Новой Одессе поздравили участковых офицеров полиции

В Новой Одессе поздравили участковых офицеров полиции

22.06.2018 року за участю голови Новоодеської районної державної адміністрації Романа Сташука, голови Новоодеської районої ради Олександра Гриценка відбулися урочисті заходи в районному відділі поліції з нагоди відзначення Дня дільничного офіцера поліції.

Керівники району привітали дільничних офіцерів із професійним святом, подякували правоохоронцям за відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків.

За словами голови райдержадміністації Романа Сташука ця професія по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих.

Зміцнення правопорядку, захист прав та інтересів, життя і гідності громадян, профілактика злочинів та правопорушень, а також їх розкриття - це основне завдання дільничного. Саме від іхньої роботи залежить спокій мешканців певних районів та населених пунктів.

Очільники району вручили грамоти найкращим дільничним офіцерам за добросовісне виконання службових обовязків, громадську активність та з нагоди відзначення Дня дільничних офіцерів поліції та подякували їм за відданість справі, витримку та готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу.

З нагоди свого професійого свята правохоронці отримали від керівників району подарунок.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий