» » Жительницу Новой Одессы которая продавала девушек в сексуальное рабство суд отправил в СИЗО

Жительницу Новой Одессы которая продавала девушек в сексуальное рабство суд отправил в СИЗО

Жительницу Новой Одессы которая продавала девушек в сексуальное рабство суд отправил в СИЗО
У середу, 20 червня 2018 року, слідчим суддею Центрального районного суду м. Миколаєва підтримано позицію процесуального керівника прокуратури Миколаївської області та задоволено клопотання про зміну запобіжного заходу 31-річній жительки м. Нова Одеса, яка обґрунтовано підозрюється у вербуванні і переміщенні українських дівчат для зайняття проституцією до країн Європи з використанням їх уразливого стану.

У судовому засіданні прокурор та слідчий надали беззаперечні докази впливу підозрюваної та її співмешканця на потерпілих та свідків у кримінальному провадженні.

За результатом розгляду слідчим суддею клопотання задоволено - цілодобовий домашній арешт замінений на тримання під вартою.

Нагадаємо, що 3 травня цього року правоохоронцями підозрювану затримано під час «контролю» за вильотом до Європи двох українок.

За результатами проведених слідчих (розшукових) дій встановлено чотири факти вербування та спроби переправлення громадянок України до країн Європи для їх подальшої участі у сексуальному бізнесі.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий