» » В Новоодесском районе отметили праздник первого снопа

В Новоодесском районе отметили праздник первого снопа

В Новоодесском районе отметили праздник первого снопа
Традиційне українське свято першого снопа символізує початок жнив, в основі якого лежить народна традиція зажинків. У наш час воно має свої особливості, але його ідея вшанування хліборобської праці – лишається незмінною.

Відроджуючи традиції українського народу, 18 червня на полі ТзДВ «Гур'ївка» було проведено районне свято першого снопа, у якому взяли участь голова Новоодеської райдержадміністрації Роман Сташук, голова Новоодеської районної ради Олександр Гриценко. На свято були запрошені голови фермерських господарств, керівники сільгосппідприємств, представники фірм які спеціалізуються на виробництві мікро-добрив, засобах захисту рослин, техніки для перевезення та закупівлі зерна. Очільників району радо зустрічали гарною піснею та та вручили їм запашний коровай як символ гарного майбутнього врожаю.

Голова райдержадміністрації Роман Сташук щиро привітав присутніх із початком збору врожаю, побажав хліборобам хороших ужинків та сприятливих погодних умов. Він подякував їм за нелегкі трудові будні, відданість хліборобській справі і той внесок, який вони роблять у розвиток нашого краю та держави в цілому.

Перший скошений сніп, що символізує початок жнив, було вручено голові правління ТздВ «Гур’ївка» Стуканову О.Л.

Свято супроводжувалося номерами художньої самодіяльності у виконанні аматорів районного будинку культури та виступами дітей Гур’ївської сільської ради.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий