» » В День защиты детей руководство Новоодесского района наведалось в детский дом семейного типа (Фото)

В День защиты детей руководство Новоодесского района наведалось в детский дом семейного типа (Фото)

Діти - це безмежна щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від дорослих. Вони не повинні страждати від жорстокості, насилля, війн. В Україні створено систему захисту дітей. Одним із напрямків цієї роботи є виховання дітей сиріт в сімейному оточенні.

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей голова райдержадміністрації Роман Сташук та голова районної ради Олександр Гриценко відвідали дитячий будинок сімейного типу, що створений на базі родини Коміних Олександра Анатолійовича та Наталії Василівни у листопаді 2002 року.

За період існування сім’я виховала 16 дітей - 8 з яких перебувають у складі ДБСТ і сьогодні. Батьки потурбувалися про забезпечення належних побутових та морально-психологічних умов для виховання дітей. У родині створено добрий і затишний мікроклімат.

За 16 років діяльності, дитячий будинок сімейного типу став справжньою міцною і дружною сім’єю. Це на думку Олександра Анатолійовича та Наталії Василівни є і найбільшим їхнім досягненням і нагородою за нелегкий щоденний труд батьків-вихователів.

Поважні гості привезли подарунок – набір наземного басейну, радо поспілкувалися з батьками і дітьми, ознайомилися з умовами життя та поцікавилися їхніми інтересами та проблемами. Діти із задоволенням розповіли про свої захоплення, мрії, плани на майбутнє.

«Турбота про дітей наш спільний обов’язок. Я безмежно вдячний батькам-вихователям, які взяли на себе відповідальність за виховання діток, що в силу певних обставин лишилися без батьківської уваги, любові та опіки. Адже для всіх сім’я – це не лише рідна домівка, але й відповідне середовище, де формується майбутнє підростаючого покоління. Переконаний, що змалечку дітям потрібно прививати любов до рідної землі, а головне виховувати у національно-патріотичному дусі», — зазначив очільник району.

Батьківство – одночасно велике щастя та велика відповідальність. Родина потрібна кожній дитині, адже саме від перших років життя, юнацтва багато в чому залежить її майбутня доля. Чужих дітей не буває. Виявлення милосердя - заслуговує на повагу та пошану оточуючих.
На завершення візиту, гості подякували за теплий прийом, побажали злагоди, взаємоповаги, терпіння, успіхівскачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий