» » Новоодесские спасатели получили подарок от руководства района (Фото)

Новоодесские спасатели получили подарок от руководства района (Фото)

22 травня голова райдержадміністрації Роман Сташук спільно з головою районної ради Олександром Гриценком відвідали 21-у Державну пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України в Миколаївській області.
Новоодесские спасатели получили подарок от руководства района (Фото)

Метою візиту стало вручення переносного компресора високого тиску для дихального стисненого повітря вартістю 125 тис.грн. Компресор призначений для отримання стисненого повітря тиском до 330 бар, що застосовується для заправки апаратів для дихання в непридатному середовищі.

Спілкуючись з особовим складом підрозділу, очільник району зазначив, що придбання спецобладнання вирішить питання максимально ефективної ліквідації надзвичайних ситуацій та їх недопущення в подальшому, а районна влада готова і на далі співпрацювати з частиною, щоб довести її до зразкового стану.

Заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Миколаївській області полковник служби цивільного захисту Мазур В.А. подякував керівництву району, депутатам районної та міської ради за підтримку і розуміння потреб рятувальної служби.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий