» » В Новой Одессе наградили участников акции "Гордость и надежда Новоодесщины"

В Новой Одессе наградили участников акции "Гордость и надежда Новоодесщины"

Кожна нація горда своїми талантами, а талант – це зерно, яке потрібно виплекати і знайти найкраще, щоб завтра був дорідніший урожай.

Вже стало доброю традицією в кінці навчального року проводити вшанування обдарованих дітей, їх наставників, батьків, свято юних талантів “Гордість і надія Новоодещини”.
В Новой Одессе наградили участников акции "Гордость и надежда Новоодесщины"

Цьогоріч на свято запрошені: голова районної державної адміністрації Роман Сташук, голова районної ради Олександр Гриценко, працівники відділу освіти, керівники навчальних закладів, заступники директорів з навчально-виховної роботи, вчителі, учні.

Радісно вітали учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями та призерами IV та III етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів та змагань.

Були відзначені наставники, які взяли на свої плечі непростий обов'язок ростити обдарованість, розвивати у дітей здібності та найкращі якості. І, звичайно, всі говорили слова вдячності батькам, які можуть пишатися досягненнями своїх дітей.

Сподіваємося, що свято "Гордість і надія Новоодещини" збере знову всіх у дружньому колі наступного року.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий