» » В Новоодесской библиотеке прошла акция "Мы за Европу - мы за Мир" (Фото)

В Новоодесской библиотеке прошла акция "Мы за Европу - мы за Мир" (Фото)

Україна знаходиться в центрі Європи. Ми держава, яка не є членом ЄС, але бажаємо стати повноправними мешканцями європейського дому, і в нас на державному рівні відзначається День Європи, щорічно, починаючи з 2003 року, в третю суботу травня відповідно до Указу Президента № 339/2003.
В Новоодесской библиотеке прошла акция "Мы за Европу - мы за Мир" (Фото)

На День Європи ми вшануємо наші спільні цінності, спільну історію, та, що найголовніше – наше спільне майбутнє! 18 травня 2018 року, напередодні Дня Європи в Україні, до Новоодеської районної дитячої бібліотеки завітали учні 6-го класу ЗОШ №2.

Бібліотекар абонементу Майдебура В.М. ознайомила з матеріалами книжкової виставки «Наш дім Європа» де зібрано багато цікавих книжок про географічні особливості, природу, економіку та культуру європейських держав, твори відомих європейських письменників для дітей.

Валентина Миколаївна запропонувала до уваги присутніх виставку-комікс «Квіткові мандри, або впізнай країну за символом», познайомила з матеріалами: «Квіти – національні символи країн світу», «Квіткові символи України» та книгами відповідної тематики, щоб читачі змогли знайти відповіді на запитання виставки-коміксу.

Потім учні відправились в заочне турне «Мандруємо Європою».

Діти із задоволенням «мандрували» європейськими країнами, знайомились з їхніми традиціями, з природними та архітектурними цікавинками, особливостями національних кухонь.

Обравши собі цікаві книжки, юні читачі вийшли на вуличний флешмоб «Ми за Європу – ми за Мир».
скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий