» » В Новой Одессе прошла литературная акция «День семейного чтения «Ребенок - зеркало семьи»» (Фото)

В Новой Одессе прошла литературная акция «День семейного чтения «Ребенок - зеркало семьи»» (Фото)

З метою популяризації та просування творчості відомого українського письменника та мудрого вчителя Василя Сухомлинського, 25 квітня 2018 року в читальному залі Новоодеської районної дитячої бібліотеки було проведено обласну літературну акцію «День сімейного читання «Дитина — дзеркало родини»» присвячену 100-річному ювілею великого педагога. Акція спрямована на відродження традиції сімейного читання, об’єднання зусиль вчителів, бібліотекарів по підвищенню інтересу дітей та батьків до читання разом кращих творів української дитячої літератури.

У святково прикрашеній залі було оформлено перегляд літератури «Василь Олександрович Сухомлинський – учитель великої душі, розумного серця, мудрого мислення» та виставка дитячих малюнків «Малюємо казки Василя Сухомлинського». На День сімейного читання до бібліотеки завітали батьки та діти зі всіх шкіл міста (ЗОШ №1, №2, №3) Троїцької ЗОШ та Гуманітарної гімназії.

Бібліотекар читального залу Бутенко Г.М. провела панораму творчості ювіляра, презентувала буклет «Поради Василя Сухомлинського для дітей та батьків». Ганна Миколаївна запропонувала до уваги присутніх електронну презентацію «Серце віддаю дітям» та документальний фільм про життя всесвітньо відомого педагога.

До акції долучилася голова Новоодеської районної організації БПП «Солідарність» О.Г. Хлівна-Андреєва. Олена Григорівна подарувала дитячій бібліотеці магнітно-маркерну дошку і книги та провела для батьків тренінг "Ваша дитина – дзеркало родини і ви її найперший і найкращий вихователь.

Майже три години спілкування в теплій невимушеній обстановці за чашкою чаю: анкети, тести, вирішення ситуаційних завдань, демонстрація відеофільмів, обмін досвідом довели, що всі батьки люблять, знають, і поважають своїх дітей, переймаються їх проблемами та інтересами. Час сплинув занадто швидко, отож, сподіваємось, що це не остання зустріч в стінах районної дитячої бібліотеки.

Дякуємо за участь в творчому міжособистісному спілкуванні мамам зі шкіл міста, читаючим родинам Бухтяк та Карповим, а також найактивнішій бабусі з Троїцької ЗОШ - Івановій Наталі Іванівні за діалог, розуміння, віру у власних дітей та їх всебічний розвиток. А Олені Григорівні за цікавий, змістовний тренінг та подарункискачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий