» » В Новой Одессе почтили память погибших во время трагедии на ЧАЭС

В Новой Одессе почтили память погибших во время трагедии на ЧАЭС

26 квітня вся Україна відзначає сумну дату в новітній українській історії – 32-у річницю трагедії на Чорнобильській атомній станції, події, яка змінила Україну і змінила весь світ.

Усі ці роки ми несемо у серцях і душах біль, завданий нищівною катастрофою.

Цього дня в м.Нова Одеса відбулись районні заходи. Близько сьомої години біля пам’ятного знаку постраждалим від аварії на ЧАЕС були запалені свічки, покладені квіти на вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Опісля у Свято-Ольгинському храмі пройшла панахида за всіма жертвами, яких забрала катастрофа. Відслужив панахиду настоятель Свято-Ольгинської церкви ієрей Євгеній та побажав усім живим миру, міцного здоров’я, довголіття і щоб ніколи страшне лихо не спіткало нашої землі.

0 9.00 відбувся мітинг-реквієм на якому були присутні голова райдержадміністрації Роман Сташук, заступник голови районної ради Володимир Євгенов, міський голова Олександр Поляков, голова районної громадської організації всеукраїнської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Володимир Конух, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій.
Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Голова районної громадської організації всеукраїнської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Конух В.І. сказав про те, що сталось, не можна забувати.

Лише пам’ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров’я та життя.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий