» » На "День гражданской защиты" в одной из Новоодесской школ состоялись показательные мероприятия

На "День гражданской защиты" в одной из Новоодесской школ состоялись показательные мероприятия


17 квітня в Новоодеській загальноосвітній школі №1 I-III ступенів відбулися показові заходи до Дня цивільного захисту. Відповідно до теми показового тренування: «Дії персоналу при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного характеру, відпрацювання евакуаційних заходів при витоку аміаку на одному з хімічно-небезпечних об’єктів району » відпрацьовувалися спільні дії у роботі керівного складу формувань цивільного захисту педагогічних та технічних працівників, учнів школи при виконанні заходів щодо оповіщення та проведення евакуації.

На заході були присутні голова райдержадміністрації Роман Сташук, в.о. начальника Новоодеського РС ГУ ДСНС Максим Іщенко, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій Віктор Щербина, керівники загальноосвітніх закладів Новоодеського району.

0 12.00 пролунав звук сирени, який сповістив про умовну надзвичайну подію.

За легендою на одному з хімічно-небезпечних об’єктів району стався витік аміаку, хмара якого наближається до навчального закладу.

Педагогічний колектив організовано здійснив евакуацію учнів на подвір’я навчального закладу. В цей час до місця пригоди оперативно прибув задіяний у навчаннях аварійно-рятувальний автомобіль.
На "День гражданской защиты" в одной из Новоодесской школ состоялись показательные мероприятия

Санітарна дружина, до складу якої входили вчителі школи, оперативно надавала першу медичну допомогу постраждалим. Крім того, в ході проведення комплексного тренування, діти змогли ознайомитись із засобами індивідуального захисту населення.

Учням продемонстрували імітацію створення водяної завіси для зменшення концентрації аміаку, проведення хімічної розвідки, застосування засобів індивідуального захисту.

Показові тренувальні заходи закінчилися підведенням підсумків Дня цивільного захисту, за результатами якого відзначена висока якість та нові підходи в проведенні навчання дітей та дорослих діям в надзвичайних ситуаціях.

скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий